POLECAMY

Na wrzesień kanał Universal poleca

Universal channel przedstawia Państwu najpopularniejsze programy, pochodzące ze Stanów Zjednoczonych i innych części świata.

Universal channel przedstawia Państwu najpopularniejsze programy, pochodzące ze Stanów Zjednoczonych i innych części świata.

CSI: Kryminalne zagadki Miami - sezon 2

 

Dwa odcinki w piątki o 21:00

 

Grupa oficerów śledczych, pod przywództwem byłego detektywa wydziału zabójstw, porucznika Horatia Caine’a (David Caruso), rozwiązuje zagadki kryminalne w parnej, tropikalnej scenerii położonego na Florydzie miasta Miami. Caine i członkowie jego zespołu – Calleigh Duquesne (Emily Procter), Eric Delko (Adam Rodriguez) oraz rzeczowa pani koroner Alexx Woods (Khandi Alexander) – badają tamtejsze miejsca zbrodni, korzystając z najnowszych technologii oraz swych nieprzeciętnych umiejętności detektywistycznych.

Dexter - sezon 4

Poniedziałki o 21:00

Nagrodzony serial z Michaelem C. Hallem w roli Dextera Morgana, patologa wydziału zabójstw Departamentu Policji w Miami, który analizuje ślady krwi, by pomóc w zatrzymaniu morderców. Dexter prowadzi jednak podwójne życie - w czasie wolnym od pracy zamienia się w seryjnego zabójcę. Ściga wtedy przestępców, którym udało się uniknąć aresztowania. W czwartym sezonie serialu Dexter wydaje się żyć pełnią życia. Ma rodzinę i pewną pracę. Bezsenne noce zaczynają jednak dawać się mu we znaki. W dodatku „morderca trójek” wciąż przebywa na wolności. Jak długo uda się Dexterowi zachować pozory?

Californication - sezon 3

Poniedziałki o 22:00

David Duchovny wciela się w rolę pisarza, Hanka Moody'ego, który po sukcesie swojej pierwszej powieści omal nie popada w katatonię ze strachu przed porażką. Podczas pobytu Karen w Nowym Jorku, Becca coraz częściej kwestionuje autorytet Hanka. Ich wzajemne stosunki z dnia na dzień stają się bardziej napięte. Na szczęście Hank otrzymuje posadę nauczyciela literatury na miejscowym uniwersytecie. Czy kariera akademicka pchnie życie Hanka w nowym kierunku, czy też powróci on do starych nawyków?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Czy Wy w tym Universalu nie macie już innych odcinków "Strażnika Teksasu". Już piaty raz z rzędu w lipcu 2011r o godzinie 14:00 emitowany jest ten sam odcinek "Mściciel". Czy Wy chcecie zniechęcić do siebie widzów, czy tylko ich zanudzić.