Maraton filmów Woody'ego Allena w Multikino Złote Tarasy

9 kwietnia o godz. 22:00 fanów twórczości filmowej Woody’ego Allena serdecznie zapraszamy na Maraton „NOC Z WOODYM ALLENEM” do Multikina Złote Tarasy.
/ 26.03.2010 13:56
9 kwietnia o godz. 22:00  fanów twórczości filmowej Woody’ego Allena serdecznie zapraszamy na Maraton „NOC z WOODYM ALLENEM” do Multikina Złote Tarasy.

Maraton filmów Woody'ego Allena w Multikino Złote Tarasy - KONKURS!!!

Będzie można zobaczyć następujące filmy:

„Vicky, Cristina, Barcelona”
Vicky i Cristina przyjeżdżają z USA do Barcelony na wakacje. Vicky to czuła i inteligentna dziewczyna, która zaraz ma wyjść za mąż, Cristina to jej przeciwieństwo. Podczas pobytu, obie bohaterki zostają wciągnięte w nietypową, romantyczną i seksualną przygodę z Juanem Antonio, charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Eleną.

„Co nas kręci, co nas podnieca”
Historia starszego mężczyzny, który stara się zdobyć serce 20-letniej dziewczyny. W tym celu zmienia całkowicie swój styl życia. Boris Yellnikoffow to człowiek, który po niepowodzeniach zawodowych, porażce małżeńskiej i nieudanej próbie samobójczej spędza czas na obrażaniu dzieci, które uczy gry w szachy. Melody to urocza, choć niezbyt bystra dziewczyna z Mississippi, która uciekła z domu. Pewnego dnia, gdy Boris wraca do swojego mieszkania, zaczepia go i błaga, by udzielił jej schronienia na krótki czas. Z upływem czasu Melody na dobre zadomawia się u Borisa i nie wykazuje najmniejszej chęci do wyprowadzki, a co gorsza… zakochuje się w Borisie.

„Wszystko gra”
Chris jest byłym tenisistą z ambicjami, ale zarabia na życie jako trener w klubie dla londyńskiej high-society. Udaje mu się z powodzeniem wykorzystać znajomości, otwierając sobie drzwi do kariery i do małżeństwa z Chloe, córką brytyjskiego milionera. Atmosfera gęstnieje, gdy znudzony już karierowicz poznaje aktorkę Nolę Rice - zmysłową i seksowną narzeczoną swojego szwagra. Zaczyna się spirala zdrad, niedomówień i skrywanej namiętności.

Multikino