"Kobieta, która pragnęła mężczyzny" fot. Gutek Film

Kobiecy wieczór filmowy: "Kobieta, która pragnęła mężczyzny"

26 maja w Dzień Matki na Kobiecych Wieczorach Filmowych obejrzymy przedpremierowy pokaz filmu "Kobieta, która pragnęła mężczyzny". Dodatkowo czeka na nas mnóstwo atrakcji.
/ 09.05.2011 15:50
"Kobieta, która pragnęła mężczyzny" fot. Gutek Film
Sześć tygodni przed polską premierą, mamy okazję zaprosić wszystkie Panie, na pełen pasji i namiętności film - "Kobieta, która pragnęła mężczyzny". W roli głównej piękna Sonia Richter, która będzie starała się zdobyć serce Marcina Dorocińskiego.

26 maja - w Dzień Matki Kinoteka oraz miesięczniki Weranda i Wróżka zapraszają na kolejną edycję Kobiecego Wieczoru Filmowego.

W programie same przyjemności, między innymi: przedpremierowy pokaz filmu:
"Kobieta, która pragnęła mężczyzny”, mnóstwo atrakcji, wyborny catering, słodkości z cukierni Endorfina Foksal, prezenty!!! Ponadto każda z uczestniczek imprezy ma szansę otrzymać wartościowy upominek.

O dobry klimat wieczoru zadbają goście specjalni.

Gwiazdą wieczoru będzie Izabela Kuna, która opowie o życiu, pasjach i swojej książce „Klara”. Towarzyszyć jej będzie Hanna Kochańska, która poprowadzi wywiad.

Franek Hurny opowie o letnich fryzurach i przedstawi Paniom swoje propozycje. Zaś Anna Stańczyk podpowie, jaki makijaż podkreśli urodę każdej z nas.

Spotkanie poprowadzi Olga Kisiel-Konopka z miesięcznika "Weranda".

„Kobieta, która pragnęła mężczyzny”
Erotyczny dramat z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką, Sonją Richter w rolach głównych. Opowieść o świecie kobiecych fantazji i pragnień. Bohaterką jest młoda Dunka - uznana artystka, fotograf mody, żyjąca wciąż na walizkach, między kolejnymi sesjami na całym świecie. Spotkany przypadkowo w Paryżu mężczyzna (Marcin Dorociński) budzi w niej niezwykle silne uczucia. Intensywność tego romansu sprawia, że sens całego jej dotychczasowego życia staje pod znakiem zapytania.

Na Kobiecy Wieczór Filmowy obowiązuje tylko przedsprzedaż biletów. Brak rezerwacji miejsc.