Doktor Watson wystawia Jasełka

„Ale szopka!” – zwariowana angielska komedia dla całej rodziny z genialnym Martinem Freemanem w roli głównej już na DVD!
/ 30.09.2016 11:02

Obejrzyj uroczą komedię „Ale szopka!”, pełną ciepła i inteligentnego angielskiego humoru. Daj się zaskoczyć Martinowi Freemanowi, znanemu z roli doktora Watsona w serialu „Sherlock” oraz  filmów „To właśnie miłość" i „Autostopem przez galaktykę”, który tym razem wciela się w rolę niedocenianego nauczyciela szkoły podstawowej.

Święta to czas spokoju i radości. Teoretycznie... Ale nie dla Paula Maddensa, nauczyciela, który staje przed największym wyzwaniem w karierze. Paul ma wyreżyserować szkolne jasełka… w wersji musicalowej.

Doktor Watson wystawia Jasełka

Presja oczekiwań jest przytłaczająca, ponieważ wśród widzów zasiadać będzie była narzeczona Paula i jednocześnie hollywoodzka producentka. Jennifer rozważa możliwość zrealizowania filmowej wersji przedstawienia, a to dla Paula ogromna szansa. Nauczyciel będzie próbował nie tylko zapanować nad podekscytowanymi dziećmi i ich kłótliwymi rodzicami, ale spróbuje odzyskać utraconą miłość. Czy mu się to uda?

Doktor Watson wystawia Jasełka

„Ale szopka!" to pełna ciepła i humoru historia o prawdziwym znaczeniu świąt, świetna rozrywka dla całej rodziny na zimowy wieczór filmowy.

Film „Ale szopka!” dostępny jest na DVD w cenie 39,99 zł.

Specyfikacja techniczna filmu:
Czas: 101 min
Obraz: 16:9 widescreen (1,78:1)
Dźwięk: polski 2.0, angielski 2.0
Napisy: polskie
Scenariusz i reżyseria: Debbie Isitt
Występują: Martin Freeman, Marc Wootton, Jason Watkins, Ashley Jensen, Pam Ferris

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)