Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - udział Polki.pl

wielka orkiestra świątecznej pomocy fot. ONS.pl
Wspólnie z Mateuszem Kaczorowskim (HouseOfDuck) i Zosią Murgrabia (Campus Warsaw) stworzyliśmy unikalną bransoletkę, która wystawiona została na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Weronika Kwaśniak / 21.12.2015 14:02
wielka orkiestra świątecznej pomocy fot. ONS.pl

Inteligentna bransoletka (tak zwany smartband) została stworzona w trakcie warsztatów "Wearables for Good" organizowanych przez GeekGoesChic.Co w Campus Warsaw.

Wspólnie z Mateuszem Kaczorowskim z House of Duck oraz Zosią Murgrabia z Campus Warsaw stworzyliśmy dwuczęściową bransoletkę inspirowaną miastem Warszawa. 

Bransoletka od Polki.pl

Nasze dzieło, w ramach akcji RzeczyOdSerca.pl, wystawione zostało na aukcję charytatywną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze za bransoletkę przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Bransoletkę licytować możecie pod tym linkiem!
W warsztatach "Wearables for Good" wzięli udział przedstawiciele polskiej branży fashion, m.in. ci z czołowych publikacji modowych w naszym kraju. Podzieleni na grupy uczestnicy, personalizowali smartbandy i z gadgetu elektronicznego zamienili je w akcesorium modowe. Zorganizowana przez GeekGoesChic.Co akcja odbyła się w partnerstwie Google oraz Allegro, które zakupiło smartbandy na jej rzecz.


 
Wszystkie bransoletki zostały sfotografowane podczas sesji zdjęciowej. Modelka, Magda Zalewska z Embassy Models, wystąpiła w ubraniach zaprojektowanych przez projektantów biorących udział w warsztatach: Agę Roszak, Olę Bąkowską, Local Hereos, Hector&Karger oraz Sophie Kula. Autorką zdjęć jest Kasia Gola, założycielka GeekGoesChic.Co, makijaż wykonała Polka Dźwigała z Seizo.pl. Modelkę stylizowały Aga Roszak i Ola Bąkowska.


 
Przy sesji współpracowali również Ania Malko z TFH Koncept Store, Ania Migacz Lesińska z  CARGO by OWEE, Andrzej Wieser, Marcos Rodríguez Velo, Micaela Xerinda oraz Magdalena Przygoda - w imieniu redakcji Polki.pl.  Sesja odbyła się w przestrzeniach Campus Warsaw.
Na zdjęciach możecie zobaczyć stylizacje z naszym smartbandem! Zapraszamy do licytowania naszej bransoletki!
Tagi: WOŚP

Redakcja poleca

REKLAMA