Kulturalne TOP 5 na grudzień - wybór redaktor działu Kultura

Zajrzyj koniecznie!
Edyta Liebert / 02.12.2015 05:39

Z pewnością już myślisz o prezentach świątecznych dla bliskich, a olbrzymi wybór paradoksalnie nie ułatwia sprawy. Zobacz, co warto zobaczyć, na jaki spektakl  w ciemno można kupić bilet, a jaką książkę nabyć w prezencie dla kogoś bliskiego. Oto TOP 5 grudnia!


Top 5 grudnia - wybór redaktor działu Kultura

Absolutnie zafascynowała mnie filmowa postać Makbeta, genialnie grana przez Michaela Fassbendera. Jestem wierną fanką aktora, a tę rolę uważam za kwintesencję jego umiejętności. Gdyby to ode mnie zależało, byłby moim numerem 1 w kolejce do Oscara. Serdecznie polecam, a więcej o filmie przeczytacie w galerii.

Z książek, perełką na stosie nowości jest publikacja "Mężczyźni, którzy wstrząsnęli światem mody" autorstwa Bertranda Meyer-Stabley. To kolejny modowy przekrój, wcześniej miałam okazję rzucić okiem na kompendium dotyczące kobiet w świecie mody - Coco Chanel, Vivienne Westwood, Niny Ricci i kilku innych. To świetny pomysł na prezent dla fashionistek jak i absolutnych żółtodziobów w temacie sztuki i historii mody.

W galerii TOP 5 znalazło się też miejsce na wydarzenie muzyczne (koncert Jarka Wista "Swinging with Sinatra") oraz teatralne i... rozrywkowe, bo związane ze światem gier. Ciekawa? Zajrzyj do galerii TOP 5 i zobacz moich grudniowych faworytów kulturalnych!

Zobacz: