TK Maxx Wola Park - otwarcie sklepu fot. serwis prasowy TK MAXX

TK Maxx Wola Park - otwarcie sklepu

Sprawdź najnowszy modny adres w Warszawie!
21.09.2015 09:45
TK Maxx Wola Park - otwarcie sklepu fot. serwis prasowy TK MAXX

Warszawa zyskała właśnie kolejny sklep TK MAXX, a wraz z nim jeszcze więcej okazji do upolowania prawdziwych, modowych perełek! To wyjątkowe miejsce dostarczy wam wielu inspiracji na jesienne stylizacje. Sprawdźcie koniecznie!

Nowy sklep marki znajduje się w rozbudowanej części CH Wola Park, co sprawia, że pod jednym dachem znajdziecie szeroki wybór ubrań, akcesoriów, obuwia oraz dodatków do domu znanych marek i projektantów, w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

fot. serwis prasowy TK MAXX
Warto wybrać się do nowego sklepu, a przy okazji odświeżyć szafę przed zbliżającą się jesienią i zimą. A czego szukać? Tego, co jest w TK MAXX najlepsze! W nowo otwartym sklepie dostępne są nie tylko najnowsze trendy, ale też ponadczasowe klasyki, a wszystkie elementy garderoby znajdują się w jednym miejscu.

Co ciekawe, w odróżnieniu od tradycyjnych sklepów dostawy odbywają się kilka razy w tygodniu, zatem warto trzymać rękę na pulsie i odwiedzać sklep jak najczęściej, w poszukiwaniu modowych perełek, z których słynie TK MAXX.
fot. serwis prasowy TK MAXX
Bez względu na preferowany styl na pewno znajdziesz na wieszaku propozycję, która odzwierciedli twój indywidualny styl.

TK MAXX w CH Wola Park, przy ul. Górczewskiej 124 zaprasza! Godziny otwarcia: codziennie od 10:00 do 21:00.