Książka w promocji! "Stefania" to opowieść o triumfie miłości!

Naprawdę wciągająca!
Książka w promocji! "Stefania" to opowieść o triumfie miłości! fot. Serwis prasowy

Powieści w których "crème de la crème" jest tajemnica zawsze wzbudzają wielkie emocje i nie można się od nich oderwać. Z pewnością do takich książek należy saga rodu rodziny Mchorowskich. Pierwsza część e-booka będzie dystrybuowana w promocyjnej cenie!

"Stefania" - recenzja

Opowieść o niszczącej sile zdrady, oszustwa, nienawiści i... triumfie miłości. Pierwsza część sagi rodu Michorowskich – kontynuacja "Trędowatej" Heleny Mniszkówny. Autorka (dziennikarka i pisarka) Anna Rohóczanka podczas pobytu na Ukrainie natrafiła na tajemniczy pamiętnik... Poznała prawdziwą historię miłości Stefci Rudeckiej i Waldemara Michorowskiego, bohaterów uwiecznionych na kartach romansu wszech czasów „Trędowata” Heleny Mniszkówny. Znana wszystkim tragiczna i przejmująca historia ordynata i guwernantki ma inne – zaskakujące zakończenie.

Ktoczyta.pl to księgarnia internetowa z ebookami. Przy tworzeniu jej nazwy twórcy inspirowali się popularną maksymą znanego pisarza Umberto Eco: „Kto czyta książki – żyje podwójnie”. Parafrazując nieco złotą myśl mistrza, można powiedzieć: kto czyta książki elektronicznie – żyje potrójnie. To bowiem, co jest niezaprzeczalną zaletą ebooka, to szybkość, z jaką można do niego dotrzeć. Skracając czas na poszukiwania ulubionej książki, pozostaje nam go więcej na rzecz najważniejszą – lekturę pasjonującej treści. Po prostu możemy przeczytać więcej! PPROMOCJA! Od godziny 24:00 4 czerwca do godziny 24:00 książka będzie dostępna w sprzedaży po promocyjnej cenie za 9,99 zł!

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)