Trendy urodowe - wiosna-lato 2019 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Urodowe trendy wiosna-lato 2019 - fryzury, paznockie, makijaż

Tutaj znajdziesz wszystko o najważniejszych trendach na wiosnę i lato 2019!
Karolina Kalinowska / 20.03.2019 11:27
Trendy urodowe - wiosna-lato 2019 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Sezon wiosna-lato 2019 to ciekawa mieszanka intensywnych kolorów, ponadczasowej klasyki i trendów, które pamiętamy z dzieciństwa (lata 90.) i nowości. Jakie fryzury, makijaż i paznokcie będą modne? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz poniżej!

Co będzie modne w sezonie wiosna-lato 2019? Tutaj znajdziesz wszystko o najważniejszych trendach!

Urodowe trendy na sezon wiosna-lato 2019

W makijażu stawiamy na oczy! W najnowszych trendach pojawiło się sporo propozycji, które pokochają wielbicielki mocnego makijaż. Nie da się pominąć wyraźnych nawiązań do stylu lat 90. W czasie najbliższych miesiącach czarna kreska na linii wodnej będzie hitem!

Modny manicure to kilka skrajności i musimy przyznać, że nie wszystkie propozycje przypadły nam do gustu. Podobają się nam paznokcie w kolorze butelkowej zieleni i niebieskiego. Jedną z najczęściej pojawiających się propozycji na wybiegach były białe paznokcie, które będą idealne na letnie miesiące. Jednak nie podobają się nam transparentne tipsy w intensywnych kolorach. Wyglądają bardzo dziwnie i naszym zdaniem niestety tandetnie.

Największy wybór jest w przypadku fryzur. Na wybiegach pojawiły się m.in. krótkie fryzury, nonszalanckie grzywki, fryzury bob i przedziałek na środku - warto pamiętać, że takie uczesanie pasuje jedynie kobietom, które mają owalną twarz i regularne rysy.

Warto mieć na uwadze, że od kilku lat miejscem, gdzie powstają nowe trendy, są media społecznościowe. Raz na kilka tygodni użytkownicy Instagrama szaleją na punkcie nowej fryzury, ekstrawaganckich paznokci czy oryginalnego makijażu. Najlepszym przykładem jest grzywka baby bang i upięcie banana bun

Modne fryzury, paznokcie i makijaż na wiosnę i lato 2019: