Uroda prosto z Oscarów

O filmach wiemy już wszystko. Teraz pora się zastanowić kto zasługuje na Oscary za urodę z galowej nocy…
/ 25.02.2013 09:17

O filmach wiemy już wszystko. Teraz pora się zastanowić kto zasługuje na Oscary za urodę z galowej nocy…

Uroda prosto z Oscarów

Uroczystość rozdania Oscarów to niewątpliwie targowisko próżności. Nie każda aktorka dostanie nagrodę za osiągnięcia kinematograficzne, ale każda chce zabłysnąć w świetle fleszy i być pamiętana na kreację, makijaż, fryzurę. Dziś specjalnie dla Was przyznajemy statuetki za bycie najpiękniejszą w swojej kategorii.

 

Oscar za najlepsze smoky eyes….

Uroda prosto z Oscarów

Jennifer Lawrence – przepiękne, delikatne wykończenie oka z użyciem grafitu, czerni i srebra. Seksowne i wyraźne ale nie tłumiące subtelnej urody, idealnie pasujące wytuszowanym rzęsom i naturalnym brwiom. Brawa za srebrne drobinki brokatu okalające oko…

 

Oscar za najlepsze usta

Uroda prosto z Oscarów

Jessica Chastain – wygrywa oczywiście czerwień, tym razem w chłodnych niebieskich tonach, z półmatowym efektem. U Jessici Chastain usta były przykuwającą oczy ozdobą uśmiechu i całej twarzy, i tak się powinno nosić pomadkę!

 

Oscar za najlepsze użycie eyelinera

Uroda prosto z Oscarów

Zoe Saldana – ciemnoskóra piękność wspaniale wpisała się w nowoczesny trend miękkiego eyelinera, który jedynie podkreśla rzęsy ale nie tworzy sztucznej kreski na górnej powiece. Delikatnie wyprowadzony w zewnętrznym kąciku i prawie niewidocznie podkreślający dolną powiekę dodaje oku ciepłego, kociego seksapilu.

 

Oscar za najlepsze loki

Uroda prosto z Oscarów

Reese Witherspoon – postawiła na asymetryczne zaczesanie przepięknie pszenicznych włosów zawiniętych na grube wałki. Od przedziałka wlosy są delikatnie falowane co pomaga stworzyć efekt naturalności zaś od żuchwy wiją się boskimi splotami na ramieniu.

 

Oscar za najlepszą krótką fryzurę

Uroda prosto z Oscarów

Charlize Theron – kolejna z aktorek, która dała sobie obciąć włosy zabłysnęła na czerwonym dywanie wspaniałym, kobiecym pixie. Włosy idealnie pocieniowane na skroniach, z uniesioną mini-grzywką i delikatnym ciemniejszym odrostem. Rewelacja!

 

Oscar za najlepszą długą fryzurę

Uroda prosto z Oscarów

Sandra Bullock – wspaniały pomysł na rozpuszczone włosy, które zawsze trudniej okiełznać niż w formie koczka czy upięcia. U Sandry Bullock podobają nam się trzy rzeczy – idealny połysk, intrygujące połączenie ciemnoczekoladowej barwy z niuansami orzecha oraz elegancki grzebień spinający włosy za uchem.

 

Oscar za najlepszy całokształt

Uroda prosto z Oscarów

Anne Hathaway – aktorka nie tylko zabłysnęła w „Nędznikach”, ale też stworzyła wspaniałą postać na czerwonym dywanie. Długa grzywa dodała jej krótkiej fryzurce dekadenckiego wdzięku, idealnie jasna cera świetnie wydobyła zgaszony róż na ustach, zaś oczy zostały klasycznie podkreślone odrobiną eyelinera i tuszem.

fot. imdb.com