POLECAMY

Tusz i już!

Długie, zalotnie podkręcone i wytuszowane rzęsy dodają spojrzeniu tajemniczości i wyrazu. Tej jesieni kokietuj zza firanki rzęs!
Piękne rzęsy to atut w sztuce uwodzenia i najmodniejszy element jesiennego makijażu. O ile cieni do powiek można w tym sezonie używać oszczędnie (choć w dalszym ciągu modne są oczy podkreślone ciemnym cieniem), rzęsy powinny być mocno wytuszowane.

Nowoczesny tusz łączy w sobie wiele zalet. Wszystkie efekty specjalne (podkręcenie, wydłużenie, rozdzielenie włosków i zwiększenie objętości) można uzyskać za pomocą jednego produktu – to prawdziwa wygoda dla kusicielek.

Kreatorzy makijaży powoli odchodzą od lansowania kolorowych tuszów. Najbardziej trendy jest mascara w smolistej czerni lub brązie, która podkreśla oczy i dodaje spojrzeniu głębi.

Wytuszowane rzęsy są obowiązkowym zwieńczeniem makijażu wieczorowego, a w makijażu dziennym potrafią z powodzeniem zastąpić cienie do powiek lub konturówkę. Nawet największe hollywoodzkie gwiazdy uważają, że na co dzień wystarczy tylko musnąć rzęsy dobrym tuszem, a usta błyszczykiem w naturalnym odcieniu.                          


Jak to zrobić
Jeśli nie umiesz używać mascary, spróbuj razem z nami!
1. Delikatnie naciągnij powiekę w kierunku skroni i tuszuj górne rzęsy od ich nasady ku końcówkom. Maluj poziomymi, a potem zygzakowatymi ruchami.
2. Tuszując włoski, lekko obracaj szczoteczkę – będą wtedy rozdzielone i dokładnie pomalowane.
3. Drugą warstwę tuszu nałóż, zanim wyschnie pierwsza.
4. Dolne rzęsy wytuszuj końcówką szczoteczki.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)