POLECAMY

Te szminki sprawią, że uwierzysz w magię!

Dają piękny i zaskakujący efekt.
Te szminki sprawią, że uwierzysz w magię! fot. FREE/kolaż Polki.pl

Jeśli nie przepadasz za pomadkami w mocnych kolorach, albo nie potrafisz się nimi malować, te szminki będą strzałem w 10! Zwłaszcza jeśli lubisz lekko podkreślone usta. Dlaczego są takie wyjątkowe? Ponieważ reagują na PH skóry. Tak, tak. To magiczne szminki, które u każdej z nas mogą dawać inny odcień. Jak działają?

Wszystko za sprawą składnika Red27, który wchodzi w reakcję z PH oraz temperaturą naszych ust, powodując zmianę ich koloru. Co ciekawe, zmiana ta za każdym razem będzie bardzo osobista, ponieważ PH ust każdej z nas jest inne.

Oto najmodniejszy odcień szminki na jesień

Szminka przybiera inny odcień u każdej kobiety - koralowy, malinowy, karminowy, wrzosowy lub śliwkowy i tworzy efekt przeźroczystego i naturalnie zmysłowego makijażu. Co za tym idzie, każda z nas może liczyć na indywidualnie dopasowany odcień różu na swoich ustach. Możecie ten patent wykorzystać także nakładając szminkę na policzki - wiemy, jak ciężko znaleźć idealny kolor różu, więc ten sposób sprawdzi się doskonale!

10 najlepszych kosmetyków jakie testowałyśmy!

1. balsam O-Glow Smashbox, cena 99 zł, 2. błyszczyk Physicians Formula, cena 39 zł, 3. szminka Kiko Milano, cena 49 zł, 4. szminka Rouge Interdit Vinyl Givenchy, cena 145 zł, 5. szminka Tinted Lip Glow Catrice, cena 20,99 zł, 6. szminka E.l.f, cena 19 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)