POLECAMY

Pomarańczowy cień i niebieska kreska - krok po kroku

Chcesz mieć nowoczesny makijaż? Wypróbuj pomarańczowy cień i niebieską kreskę na powiekach! Zobacz, jak to zrobić krok po kroku. Niebieska kreska i intensywny kolor na oku nie są wcale takie trudne. Nasi wizażyści radzą jak wykonać ten nowoczesnych makijaż inspirowany retro. Makijaż wykonali wizażyści z teamu Make Up Store; fotografował Hadrian Kubasiewicz; pozowała Candy Girl; do makijażu użyto kosmetyków Make Up Store.
Jak umalować się pomarańczowym cieniem i zrobić niebieską kreskę tak, żeby to wyglądało perfekcyjnie? Radzimy krok po kroku. Najpierw musisz się przygotować. Krok 1. Na odpowiednio przygotowaną cerę (oczyszczoną, tonizowaną i nakremowaną kremem nawilżającym IceCream Time) nakładamy bazę Base Prep, która ściągnie pory, nawilży, rozjaśni i ujednolici kolor skóry. Następnie nakładamy podkład nawilżający Liquid Foundation, delikatnie go wklepując lub używając pędzla do podkładu Duo Hair. Podkład dodatkowo nawilży skórę i dostarczy jej niezbędnych witamin na cały dzień. Krok 2. Pod oczami, przy skrzydełkach nosa i ewentualnie na niedoskonałości cery nakładamy korektor CoverAll Mix - nie rozcieramy go lecz wklepujemy tak by idealnie połączył się z podkładem. Korektor powinien być zawsze jaśniejszy od koloru podkładu, ponieważ zmiany które nim tuszujemy są ciemniejsze niż cała skóra twarzy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
barbzo fajny i iteresujący makijaz .kolory sa swietnie dobrane ..jak go sobie zrobiłam to ztwierdziłam ze to wygloda swietnie ...polecam