Palety cieni do powiek na jesień 2020 - ceny od 27 do 50 zł

Palety do makijażu na jesień 2019 fot. Adobe Stock
Palety cieni do powiek na jesień 2020 powinny opierać się na neutralnych brązach, beżach, metalicznym złocie i odcieniach nude. Takie bowiem są najnowsze trendy! Wybrałyśmy 5 tanich i dobrych palet, które uzupełnią twoją kosmetyczkę.
Małgorzata Machnicka / 26.08.2020 08:20
Palety do makijażu na jesień 2019 fot. Adobe Stock

Nie ma na świecie kobiety, która powiedziałaby „mam za dużo palet cieni do powiek". Przynajmniej my takiej nie znamy. Nasza redakcyjna koleżanka twierdzi, że każda z nich to dzieło sztuki, a odpowiednie jej skomponowanie to jedno z najtrudniejszych zadań, jakie stawia przed nami dziedzina makijażu.

Oczywiście Polki najbardziej upodobały sobie brązowe i beżowe cienie do powiek. I nie ma w tym nic dziwnego - są eleganckie i... bezpieczne. Nadają się na każdą okazję, a poza tym świetnie pasują do urody większości z nas.

Przygotowałyśmy 5 propozycji, w których znajdziesz głównie neutralne odcienie z jednym lub kilkoma kolorystycznymi akcentami. Jeszcze jedna dobra wiadomość - ceny palet nie przekraczają 50 złotych.

Paleta do makijażu Wild Animal Make Up Revolution, cena 26,99 zł zł

Paleta zawiera 18 cieni do powiek o różnym wykończeniu - od matowych po bardzo błyszczące. Bazuje przede wszystkim na ciepłych brązach, ale znajdziesz w niej też zagadkowe zielenie, bordo i złoto. Będzie idealna do dla każdego koloru oczu - polecamy szczególnie niebieskookim.

Paleta make up revolution

Paleta do makijażu Charming Mocha Eveline, cena 49 zł

Bardzo klasyczna paleta na co dzień - 12 odcieni utrzymanych w beżach i brązach z dodatkiem delikatnie różowych pigmentów. Większość z nich ma matowe wykończenie - będzie idealna do codziennego makijażu. Polecamy przede wszystkim niebieskookim i piwnookim dziewczynom. 

Paleta cieni do powiek Eveline

Paleta do makijażu Go Nude Sex Appeal Wibo, cena 45 zł

To jedna z naszych ulubionych palet. Znajdziesz w niej 12 cieni - matowych i błyszczących. Złoto miesza się z chłodnymi brązami, zgaszonym granatem i szarościami. Zachwycone nią będą wszystkie zielonookie i brązowookie dziewczyny.

paleta wibo

Paleta do makijażu Pro Next Gen Nudes Catrice, cena 39 zł

Paleta składa się z 14 kolorów - spokojnych, stonowanych brązów i odcieni nude. Urozmaiceniem są dwa różowo-bordowe cienie - matowy i metaliczny. Dwa melanżowe odcienie - Materpiece i Bold nadadzą niesamowitego połysku. 

paleta catrice

Paleta do makijażu Astrological Revolution Pro, cena 39 zł

W palecie znajdziesz aż 18 cieni do powiek. Większość z nich to dobrze napigmentowane, metaliczne złota, brązy i beże. Dla uspokojenia połysku - 4 maty. Paleta sprawdzi się zarówno u dziewczyn o ciepłych jak i chłodnych karnacjach - dzięki odcieniom Light i Philospher można ochłodzić wszystkie miedziane i złote kolory.

paleta Revolution Pro

Więcej o kosmetykach:
Serum na jesień - 12 najlepszych produktów
Krem na hemoroidy pod oczy - czy to może działać?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA