Pałac Kolorów. Magia makijażu - album

"Pałac Kolorów. Magia makijażu" to album dla wszystkich, którzy szukają inspiracji w makijażu. Te wyjątkowe zdjęcia i makijażowe impresje znajdziecie w przepięknie wydanym albumie autorstwa Doroty Kościukiewicz-Markowskiej. Idealny pomysł na prezent dla każdej kobiety lub wizażysty. Album jest dostępny na stronie palackolorow.pl.

Pałac Kolorów. Magia makijażu - album
"Pałac Kolorów. Magia makijażu" to ekskluzywnie wydany album o makijażu nie tylko dla wizażystów
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/28.09.2013 20:54
Ja także polecam, niezwykle inspiruje:) Makijaż Wrocław
/06.03.2013 09:42
Ja również mam album Pałac kolorów. Magia makijażu w posiadaniu, co czyni mnie szczęściarą, bo jest naprawdę przepiękny. Zarówno oprawa jak i cała jego zawartość :) Dawno nie miałam okazji zachwycać się twórczością zawartą w albumie ;)
/21.02.2013 20:56
Przyznam szczerze, że album Pałac Kolorów jest naprawdę niesamowity. Niezwykła liczba zdjęć, z świetnymi modelkami i świetnymi stylizacjami dającymi inspirację do tworzenia własnych. Pozatym to wydanie z złoconymi brzegami, aż się chce ten album stawiać w najbardziej widocznym miejscu aby każdy mógł go podziwiać. Jeśli ktoś chce zobaczyć próbkę tego co może znaleść w albumie to pod tym adresem http://www.album.palackolorow.pl znajdzie świetny spot.
POKAŻ KOMENTARZE (3)