Fokus na trend: Usta Ombre

Po dwóch odcieniach na włosach i paznokciach, kolej na usta ombre! Podpowiadamy, jak zrobić taki makijaż.
Makijaż ombre jest na topie! Na pokazach mogliśmy już zobaczyć włosy w dwóch odcieniach i paznokcie w tym samym stylu. Teraz nadszedł czas na usta. 

Dlaczego makijaż ust ombre cieszy się taką popularnością? To świetna alternatywa dla dziewczyn, które najbardziej lubią podkreślać swoje usta, a klasyczne propozycje już im się znudziły. Co najważniejsze - ten trend wygląda naprawdę hot! Wystarczy dobrać podobne odcienie (jak na pokazie Niny Ricci czy Gucci) a efekt będzie naturalny.

O czym należy pamiętać przy tworzeniu makijażu ombre?
  • Staraj się dobierać kolory z tej samej rodziny. Łącz: wiśnię z czerwienią, śliwkę z różem, pomarańcz z różem. No chyba, że masz ochotę na niemal gotycki look jak z pokazu Yamamoto. Decyzja należy do ciebie.
  • Klasyczny ombre makijaż ust charakteryzuje jaśniejszy środek i ciemniejsze obramowanie. Najważniejsze jest, by przy malowaniu ust, stworzyć iluzję przenikania się kolorów.

Jak zrobić usta ombre?

  1. Zrób peeling ust, aby pozbyć się spierzchniętych skórek. Przygotuj dwie pomadki w zbliżonych odcieniach - jaśniejszą i ciemniejszą.
  2. Jeśli wybierasz wariant klasyczny, nałóż najpierw ciemną pomadkę.
  3. Następnie nałóż na środek dolnej wargi jaśniejszą pomadkę
  4. Palcem lub wełnianym wacikiem do demakijażu staraj się delikatnie zmieszać kolory, tak aby wyglądały jakby przez siebie stopniowo przechodziły.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/5 lat temu
Trying to jump on the hot pink band wagon! I'm always into any shade of red thoguh; so sexy! These are all great looks themselves, or good inspiration to build other outfits around for sure! Love them!
/6 lat temu
- Świetny projekt !! Oglądałam już kilka ale ten zmozilibował mnie do zaczęcia swojego marcowego. Naprawdę żałuję, że nie będzie kontynuacji, bo zdjęcia są fantastyczne. Naturalne, nie wymuszone, takie codzienne i o to chodzi.
/6 lat temu
I hate my life but at least this makes it baerbale.
POKAŻ KOMENTARZE (4)