Nawilżające kremy pod oczy - sprawdź nasz przegląd kremów pod oczy

Dzięki nim twoja twarz będzie promienna i pełna blasku.
Małgorzata Machnicka / 29.04.2014 07:00

Istnieje przekonanie, że kremów pod oczy powinniśmy używać dopiero po 30. roku życia. Obalamy ten mit! Kremy pod oczy z powodzeniem mogą (a naszym zdaniem nawet powinny) używać dziewczyny już od 18. roku życia. Odpowiednie nawilżanie to podstawa codziennej pielęgnacji i to właśnie poziom nawilżenia decyduje o tym w jakiej kondycji jest nasza skóra.

Skóra pod oczami jest o wiele cieńsza niż np. ta na policzach. Musimy ją więc traktować specjalnymi, delikatniejszymi preparatami o zupełnie innej konsystencji. Pierwszy krem pod oczy, jaki pojawi się w Waszej kosmetyczce, powinien być nawilżająco-rozświetlający. Świetnie sprawdzą się również te o chłodzącym działaniu, niwelujące opuchliznę i cienie pod oczami. Po 25. roku życia możecie zacząć używać tych na pierwsze zmarszczki mimiczne.

Więcej o pielęgnacji:

W naszej galerii znajdziecie przegląd kremów pod oczy:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/26.04.2018 15:21
A ja używam kremu pod oczy Oilage. Świetne nawilżenie, wygładzenie i odżywienie. Lepszego nie znam! Ma w składzie oleje za co go bardzo lubię
/15.03.2018 20:11
Krem pod oczy tylko oilage :) świetna linia z cudownymi produktami, które zaskakują składem i działaniem
/29.04.2014 10:31
Od lat używam żelu Flosleka ze świetlikiem. Występuje w różnych wariantach, ale zawsze daje efekt fajnego nawilżenia. I nigdy, ale to nigdy nie podrażnia. Wolę go niż wszystkie wyszukane antyzmarszkowe cuda.