Największe urodowe trendy 2013 roku

Pora przygotować się na podbijanie ulic i parkietów w kolejnym roku. Zmienia się dużo - to co było modne i piękne w 2012 roku odchodzi już w niepamięć. przed wami najważniejsze zwiastuny nowych sezonów...
/ 31.01.2013 07:50

Pora przygotować się na podbijanie ulic i parkietów w kolejnym roku. Zmienia się dużo - to co było modne i piękne w 2012 roku odchodzi już w niepamięć. Przed wami najważniejsze zwiastuny nowych sezonów...

Matowa skóra

Największe urodowe trendy 2013 roku

Fot. 3.1 Phillip Lim

Zapomnijcie o błyszczącej, opalizującej cerze, o którą walczyłyśmy w 2012 roku. Rozświetlacze i pudry z migoczącymi drobinkami idą do szuflady, bo skóra na twarzy ma być perfekcyjnie wypudrowana, nawet do punktu przepudrowania widocznego gołym okiem.

Eyeliner na dolnej powiece!

Największe urodowe trendy 2013 roku

Fot. Fendi

Zamiast rysowania różnorakich kresek na górnej powiece, w tym roku skupiamy nasze kaligraficzne talenty na dolnej linii rzęs. Zwłaszcza kolorowe kreski pod oczami pomagają podkreślić spojrzenie i kolor tęczówek.

Półmokre włosy

Największe urodowe trendy 2013 roku

Fot. Rag & Bone

Na pokazach wiosennej mody wiele było modelek u różnych projektantów, które pokazały się na wybiegu z ultra ciekawą kombinacją mokrych do połowy włosów. Stylizacja dolnej części fryzury na żel i krem pozwala reszcie włosów opadać swobodnie na sucho dając bardzo stylowy efekt.

Mocne oczy

Największe urodowe trendy 2013 roku

Fot. Christian Dior

2012 rok był rokiem ust – to one pęczniały ciemnymi, mocnymi kolorami, czasem mieniąc się nawet kilkoma tonami. Pierwsze jaskółki wskazują tymczasem, że rok 2013 będzie kręcił się wokół odważnych, przesadnie wręcz zaznaczonych oczy. Elektryzujące kolory, mocne kreski, kryształki i inne aplikacje to zdecydowanie hit.

Neutralne paznokcie

Największe urodowe trendy 2013 roku

Fot. Proenza Shoeler

Zawiodą się miłośniczki sztuki manicure – rok 2013 to wielki come-back neutralnych odcieni beżu, różu, brzoskwini. Nie oznacza to wszak, że musicie rezygnować z wzorów i aplikacji – trójwymiarowe struktury, imitacje skóry czy innych tkanin wciąż będą modne.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)