Te palety wyglądają tak, że od razu chcemy je mieć! Ceny od 50 zł!

Nawet jeśli są nam zupełnie niepotrzebne.

Kosmetyków nigdy za wiele. Za każdym razem powtarzam to sobie, kiedy w drogerii sięgam po kolejny lakier do paznokci czy rozświetlacz. Ale przecież nic tak nie poprawia humoru jak nowy gadżet na toaletce. A takie zakupy są zawsze usprawiedliwione.

Oto najlepszy korektor jakiego używałyśmy!

Obserwując koleżanki z redakcji widzę, że każda z nas "uzależniona" jest od zupełnie innych produktów. Jedne stawiają na te mineralne, drugie nie kupują innych niż polskie. Jedne toną pod stertą kremów BB, drugie kupują dwudziesty ósmy bronzer do twarzy. 

Jest jednak kosmetyk, który wzbudza największe kontrowersje - palety cieni do powiek. To produkty, których nigdy nie zużywamy do końca (już podczas kupowania wiemy, że nigdy ich nie wykorzystamy). Sama nabrałam się na to kilka razy kupując bardzo rozbudowane kasetki. Patrząc na ich zużycie widoczne braki widziałam tylko w beżach, kilku brązach i czerni.

Ale co poradzić na to, że marki kosmetyczne ciągle wypuszczają na rynek takie, którym trudno się oprzeć? Więc jeśli chcecie poprawić sobie humor zakupami, zerknijcie do naszej galerii po najnowsze cudeńka!

Kosmetyki z drogerii, których używają makijażyści

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 miesięcy temu
Ja bardzo polubiłam cienie mineralne, teraz używam tylko takich
/rok temu
ja z paletki z cieniami do powiek jestem mega zadowolona bo sobie zamówiłam mineralne cienie do powiek Alilla, są hipoalergiczne a długo takich szukałam, do tego bardzo trwałe, a to polska marka! :) nie docieniamy tego co nasze