Makijaże gwiazd

Fenomenalna Keira Knightley i Anne Hathaway przypominająca Dżokera… Zapraszamy na przegląd najnowszych wizażowych wybryków gwiazd…
/ 27.12.2011 07:12

Fenomenalna Keira Knightley i Anne Hathaway przypominająca Dżokera… Zapraszamy na przegląd najnowszych wizażowych wybryków gwiazd…

Felicity Jones zaprezentowała wspaniały uwodzicielski i soczysty makijaż pasujący kobietom młodym dzięki świetlistości barw – przecież dwudziesto- i trzydziestoletnie wampy nie muszą od razu porażać mocną czerwienią i czarnym okiem! Aktorka do ekstremalnie błyszczących malinowych ust i subtelnie zaróżowionych policzków dobrała przydymione oko, ale w kolorach przyjemnej, ciepłej czekolady z wykończeniem wewnętrznych kącików rozświetlającym białym cieniem. Tak świetnie dobranego makijażu dawno już nie widzieliśmy!

Anne Hathaway widzieliśmy na filmowej gali Starza w dość prostym, wyraźnym makijażu, który… miał podkreślać atuty urody aktorki. Szerokie usta podkreślono soczystą maliną, duże oczy zaznaczono czarnym eyelinerem po całym obrysie i wzmocniono mocno wytuszowanymi rzęsami oraz ciemnymi brwiami. Niestety, wydaje nam się, że było to zbyt dobitne uderzenie – twarz aktorki nabrała wyrazu Jokera. Zgadzacie się z nami?

Keira Knightley ewidentnie wie co w trawie piszczy, bo wzorem modelek z pokazów wiosna 2012, pokazała się na premierze filmu „Dangerous Method” (z ang. „Niebezpieczna metoda”) w ceglanej tonacji na ustach i policzkach. Dobrze dobrana pomadka i róż tworzą na jasnej cerze wspaniały ciepły blask i idealnie zmiękczają surowość ciemnych, przydymionych oczu.

A co myślicie o makijażu Lauren Conrad? Perfekcyjnie wykonany, ciekawy w kolorze – zwłaszcza ust – nam wydaje się… przesadzony. Zamiast wysubtelniać i podkreślać urodę czarna kreska na górnej powiece, uwydatniona dzięki białemu cieniowi oraz mocno fuksjowe usta sparowane z różowym różem robią wrażenie… kiczu? A może myślicie inaczej?

Alexandra Burke pojawiła się w sklepie Disneya promując DVD „Król Lew” w fenomenalnej interpretacji smoky eyes, świetnie pasującej ciemnej karnacji. Bo też idea cieniowania powieki stylem dymnym – aż do łuku brwiowego sprawdza się w różnych wersjach kolorystycznych i wcale nie musi być mroczna. Wrzosowy cień sparowany z wytuszowanymi podkręconymi rzęsami dodał aktorce wiele uroku, a całuśności dodały… stopniowo cieniowane usta!

Redakcja poleca

REKLAMA