Makijaże dla blondynek

W makijażu oczu u blondynek, króluje zasada mniej koloru. Przeczytaj jak go zrobić.
Blond utożsamiany jest z największymi ikonami piękna m.in Marilyn Monroe, która zniewalała mężczyzn urodą i urokiem osobistym. Nic więc dziwnego, że blond jest ciągle modny. Wśród blondynek można znaleźć panie o ciepłym jak i chłodnym typie urody. W makijażu oczu u blondynek, króluje zasada mniej koloru tym lepiej. Każdy makijaż powinien mieć na uwadze eteryczną, delikatną urodę blondynek i podkreślać ją a nie przytłaczać. Stąd, polecane są wszelkie naturalne odcienie brązy i beże, a w wersji wieczorowej także jasne szarości. Blondynki o najbardziej delikatnej urodzie nie muszą rezygnować z makijażu smoky eye. Wszystko jest kwestią właściwego doboru odcieni zamiast czerni i szarości, bezpiecznej jest zacząć od brązu i beżu.

Niezależnie od tego jakie kolory wybierzesz, pamiętaj, by dokładnie rozcierać cienie. Granica pomiędzy poszczególnymi kolorami, a także pomiędzy ostatnim odcieniem a naturalną skórą ma być płynna. Blondynki powinny unikać mocnych makijaży, zwłaszcza połączenia- mocne oczy i mocne usta. Oprawa oczu blondynek często bywa delikatna i jasna. Przy bardzo jasnym typie urody warto sięgać bo maskary w kolorach brązu, grafitu, szarości, granatu.

Głównym elementem świeżego looku blondynki są naturalnie zarumienione policzki. Różane odcienie nadają blondynkom promienny wygląd. Zdaniem specjalistów, najlepiej wyglądają u dziewczyn z bardzo jasnymi włosami, błękitnymi oczami i alabastrową cerą. Blondynki o nieco ciemniejszej cerze, a także te, które blondynkami stały się dopiero po farbowaniu, zwykle lepiej wyglądają w kolorach ziemi i złotawych brązach. Blondynki mogą także używać bronzera najlepiej połyskującego aby uzyskać efekt muśniętej słońcem skóry.
Zobacz naszą galerię gwiazd o blond włosach
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Czy na zdjęciu była chociaż jedna naturalna blondynka?