Kuracje upiększające

Duety, tercety, kwartety. Specjalne kuracje składające się z kilku etapów (i kilku kosmetyków) dają spektakularne efekty. Działają szybciej i skuteczniej niż pojedyncze kosmetyki.
Minilifting bez skalpela
3D Lift Therapy (Dr. Bernard, 290–490 zł) – kuracja opracowana w Dermice we współpracy z dr. Bernardem DeBerrym Borowieckim, prof. chirurgii plastycznej Uniwersytetu Kalifornijskiego w Irvine
Z czego się składa?
Z trzech lub czterech etapów (najpierw tzw. stymulator biologiczny, mikrozastrzyk, krem ujędrniający i ewentualnie krem ochronny). Przewidziana jest na 21–28 dni.
Dla kogo? Dla kobiet dojrzałych. Jako kuracja odmładzająca i wspomagająca zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Program dobiera lekarz, kurację kupisz w gabinetach dermatologicznych (spis na www.drbernard.pl).
Działanie: Stymulator na bazie kwasu glikolowego złuszcza wierzchnie warstwy naskórka, co zwiększa skuteczność kolejnych etapów. Mikrozastrzyk "wypycha" zmarszczki. Kremy: pierwszy – ujędrnia i regeneruje, drugi – chroni przed fotostarzeniem.
Nasza opinia: W zestawie są aż cztery preparaty, ale łatwo ich używać, szybko i przyjemnie się wchłaniają. Po tygodniu skóra jest wyraźnie gładsza i jaśniejsza.
Stosowanie: Dwa razy dziennie. Najpierw żel z kwasem glikolowym, potem mikrozastrzyk na konkretne zmarszczki. Na koniec kremy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)