POLECAMY

Czarna kreska na oku - wiedziałaś, że jest aż tyle jej odmian?

Która najbardziej do ciebie pasuje? Wybierz swoją ulubioną!
Czarna kreska na górnej powiece to już dobrze znany wszystkim kobietom klasyk. Niestety, większość z nas ma problem albo z jej narysowaniem, albo z dobraniem idealnej kreski do kształtu oczu.

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy galerię aż 15 różnych rodzajów kresek - od tej bardzo cienkiej i delikatnej, po grubą i awangardową. Kształt i wielkość kreski koniecznie dobierajcie do wielkości i kształtu oka - mimo, że to mocny makijaż, powinien podkreślać naszą urodę a nie ją zdominować. Pamiętajcie, że najkorzystniej wygląda kreska lekko wychodząca za zewnętrzny kącik oka i kierująca się ku górze - jest uniwersalna i doda seksapilu każdej kobiecie.

Więcej o makijażu:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Chodziłam na wizaż i stylizację do szkoły policealnej w Warszawie i się nauczyłam robić kreski na kilka sposobów. Teraz przed każdą imprezą maluje wszystkie moje koleżanki. Bardzo przydatna szkoła!
/3 lata temu
Tylko jak malować opadnięte kąciki zewnętrzne ? Już rozpracowałam temat eye-linera, bo mam alergię i mogę używać tylko cieni mineralnych Rhea. One są w proszku. Ale mieszam ten proszek z kremem do oczu i mam super eye-liner. Nakładam pędzelkiem do kresek, tylko że żadna kreska nie pasuje do moich opadniętych kącików:(