Jaki makijaż dla Pani spod znaku Wodnika?

Kobiety malują się, by podkreślić swoje atuty i naturalną urodę. Dobry makijaż opiera się na właściwym doborze kolorów. Poznaj naszą propozycję dla Pań spod znaku Wodnika.
/ 13.11.2010 12:13

Wodnik to najbardziej niezależny i nieprzewidywalny ze znaków zodiaku. Kobieta ta nie poddaje się żadnym nowinkom modowym, idzie pod prąd, kieruje się własną intuicją i smakiem. Stara się w stroju i makijażu wyrazić siebie, mają one ją zdobić, być dodatkiem do jej osobowości, a nie przyćmiewać . Stawia zawsze na oryginalność i swobodę. Prędzej wybierze luźną tunikę niż obcisła mini.

Zobacz także: Makijaż smoky eyes - krok po kroku

Ciemna kredka to podstawa!

Także makijaż Pani Wodnik musi być oryginalny, by czuła się ona swobodnie. Punktem głównym są zawsze oczy – obrysowane ciemną kredką. Ona nie wyjdzie bez tego z domu, to dla niej podstawa make-upu. Czarna kredka wystarczy czasami, szczególnie jeżeli jest to makijaż dzienny. Ewentualnie można dodać do kredki jasną pomadkę lub jasne cienie.

Smoky eyes przede wszystkim

Wieczorem pozwala sobie mocniej zaszaleć. Ale i tym razem główną rolę odgrywać będą oczy. Makijaż typu smoky eyes sprawdza się u Wodników zawsze. Do tego ewentualnie ciemniejsza pomadka czerwona lub bordowa, ale nie może ona przyćmiewać oczu, więc dobierać ją należy ostrożnie.

Makijaż dla Wodnika to styl Brigitte Bardot lub Sienny Miller.

Zobacz także: Makijaż w stylu lat 50. - Marilyn Monroe