Jaki makijaż dla Pani spod znaku Skorpiona?

Kobiety malują się, by podkreślić swoje atuty i naturalną urodę. Dobry makijaż opiera się na właściwym doborze kolorów. Poznaj naszą propozycję dla Pań spod znaku Skorpiona.
/ 16.11.2010 13:37

Kobietę Skorpion nie tak łatwo okiełznać, jeżeli w ogóle jest to możliwe. Lubi ona wyróżniać się na tle reszty towarzystwa. Woli iść pod prąd niż wyglądać jak rzesze kobiet w mieście.

Kieruje się własnym smakiem, nie ma dla niej znaczenia, czy wygląda trendy czy też nie. Liczy się tylko to, by była oryginalna i by była sobą.

Naturalna i romantyczna w dzień

Na co dzień Skorpion maluje się delikatnie. Naturalność i romantyzm jest najważniejszy. Wybierajcie więc na dzień pastelowe odcienie, jak beż, jasny róż czy łososiowy. Równie dobrze możecie lekko podkreślić oczy czarną lub brązową kredką, albo też jasnozieloną lub jasnoróżową. Ważne by makijaż nie był krzykliwy.

Zobacz także: Makijaż smoky eyes - krok po kroku

Wyrazista wieczorem

Na wieczór proponuję bardziej ostry make-up, byście mogły wyróżnić się z tłumu, byście nie pozostały niezauważone. Kobieta Skorpion ma coś w sobie z Wampira – niesamowity wdzięk, urok, który przyciąga każdego. Postawcie na jasną karnację w połączeniu z ciemnym obrysowaniem oczu. Smoky eyes to będzie doskonały wybór – tajemniczość i namiętność w spojrzeniu. Usta pomalujcie czerwoną albo krwistą pomadką.

Makijaż dla Skorpiona to styl Victorii Beckham czy Katarzyny Herman.