Jaki makijaż dla Pani spod znaku Raka?

Kobiety malują się, by podkreślić swoje atuty i naturalną urodę. Dobry makijaż opiera się na właściwym doborze kolorów. Poznaj naszą propozycję dla Pań spod znaku Raka.
/ 16.11.2010 12:47

Kobiety urodzone w znaku Raka są nieprzewidywalne, choć każdemu zdaje się, że są proste w obsłudze. W pewnym sensie w każdej z nich siedzą dwie, całkowicie różniące się od siebie osoby. Jedna jest słodka, cicha i niewinna, a druga – to kobieta fatalna, wampirzyca, tygrysica. Przekłada się to zarówno na styl ubierania się, jak i makijaż.

Raki lubią bawić się modą, mają swój własny styl, nie podążają więc ślepo za trendami, wolą raczej wyznaczać własne. Nie lubią chodzić po sklepach, ale jeśli już zdarzy im się zajrzeć do galerii handlowej, to wychodzą z niej zawsze z czymś oryginalnym i niesamowitym.

Zobacz także: Makijaż stylu lat 50. - Marilyn Monroe

W makijażu kierują się intuicją. Każdy Rak jest inny, ale każdy lubi wyglądać ładnie i niecodziennie. Odpowiedni make-up dla Raków to czarna kreska na górne powiece, czarny tusz i odpowiednia pomadka. Kobieta Rak nie lubi spędzać godzin przed lustrem, ale czasami zdobędzie się na to wyrzeczenie. Codzienny makijaż to właśnie kredka plus tusz. Wieczorem jednak można sobie troszkę pofolgować i urozmaicić to. Może czerwona szminka może sztuczne rzęsy. Raki nie boją się ryzykować i zaskakiwać, próbują wszystkiego.

Makijaż dla Raka to styl Brigitte Bardot, Marilyn Monroe czy też Scarlett Johansson.