POLECAMY

Efekt "mokrych" policzków?

Te kosmetyki to potrafią!

To, że jesteśmy uzależnione od rozświetlaczy, to już pewnie wiecie. Ale jak wszystkie maniaczki takich kosmetyków, wiecie również, że nie jest łatwo znaleźć ten idealny. Większość z nich tylko nadaje lekki połysk, który daje też zwykły bronzer czy róż.

Prawdziwy puder rozświetlający powinien nadawać policzkom błysk niczym tafla szkła. Zrobiłyśmy przegląd wszystkich dostępnych rozświetlaczy i okazało się, że najlepsze są te w sztyfcie lub kremie. Ich kremowa konsystencja pozwala nałożyć kosmetyk bardzo precyzyjnie i odpowiednio "sterować" rozświetleniem. Wybrałyśmy tylko dwa rozświetlacze w kompakcie - możecie nakładać je również na mokro.

Rozświetlacz nakładamy tuż na bronzerem. Ma odbijać światło i sprawiać, że buzia będzie smuklejsza i odpowiednio wymodelowana. Te z was, które mają idealną cerę, mogą nakładać go również pod łuk brwiowy, na nos i łuk kupidyna. Rozświetlacze najczęściej występują w 2-3 kolorach - kremowym, różowoperłowym i brązowym. Dobierajcie go na takiej samej zasadzie jak róż.

Więcej o kosmetykach:

Pastelowe kosmetyki na latoNajlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzyMatowe szminki na lato

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)