POLECAMY

Żegnamy efekt glow? Nowy urodowy trend „glass skin” podbija Instagram

Na czym on polega i czy aby na pewno tego jeszcze nie było?
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
Żegnamy efekt glow? Nowy urodowy trend „glass skin” podbija Instagram fot. FREE

Koreanki wiodą prym w dziedzinie pielęgnacji cery. Spokojnie możecie zapomnieć o efekcie rozświetlenia. Nowy trend, czyli „Glass skin“ zaczyna podbijać rynek dzięki beauty guru, Sarze Lee. Efekt szklanej skóry jest możliwy do osiągnięcia!

Glass skin, czy efekt szklanej cery

Nikt nie dba tak o pielęgnację skóry, jak Koreanki. Kosmetyki koreańskie podbiły rynek urodowy, a wszelkie trendy wchłaniane są w Europie jak gąbka. Maseczki w płachcie przetestowała prawdopodobnie każda urodowa maniaczka i każda jest w stanie wymienić chociaż kilka azjatyckich marek. A nikt nie przekaże urodowej wiedzy na temat  pielęgnacji tak dobrze, jak Koreanki. Mowa o Lee i Christine oraz efekcie „glass skin”.

Kolejny DZIWNY trend zdobywa coraz większą popularność! Czy jesienią będziemy wszystkie miały kolorowe...

„Glass Skin”, czyli efekt szklanej skóry

Szklana cera to określenie na nieskazitelną, gładką, pozbawioną niedoskonałości skórę, której nie jest potrzebne kosmetyczne rozświetlenie. Skóra wygląda niczym szło, jakby była przezroczysta. Brzmi niewiarygodnie, ale jest do osiągnięcia! Zobaczcie same:

Jak uzyskać efekt szklanej skóry?

Z taką skórą najlepiej się urodzić. Osiągnięcie efektu nieskazitelnej cery wymaga pracy i wytrwałości, sumiennej pielęgnacji. Przede wszystkim należy wyleczyć cerę z trądziku, pozbyć się przebarwień. Odrzucić kosmetyki drogeryjne, a skupić się na koreańskim rytuale pielęgnacji.

6 kosmetycznych hitów, które zawdzięczamy Koreankom

To poważny krok. Odrzuciłam wszelkie kremy i postawiłam na serum koreańskie i esencje w nadziei, że uda mi się osiągnąć efekt szklanej skóry. - mówi Lee i Chang.  - Sekret tkwi w warstwach. Podobnie jak w przypadku „7 Skin Method” - koniecznych jest dużo lekkich warstw produktów nawilżających, dzięki którym skóra staje się miękka, niczym skóra dziecka. Kluczowy jest czas. - dodają.

Okazuje się, że efektu szklanej cery nie osiągniemy jednym kosmetykiem czy kilkoma jego aplikacjami. Jest to jednak najbardziej pożądane wykończenie skóry i wypiera wszelkie inne trendy urodowe. Lee i Chrisitne spragnionym efektu szklanej cery poradziły, że można osiągnąć wygląd szklanej cery dzięki wzmacniaczom blasku (na Instagramie polecają swoje kosmetyki). W celu konkretów, nazw i cen, zajrzyjcie na Instagram Lee i Christine.

Przetestowałyśmy: żel aloesowy Holika Holika, który podbija rynek (i serca) urodowych maniaczek

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)