Sprawdzone podkłady do 60 zł!

Przetestowane i wybrane przez nas! Dobry kosmetyk kupisz już za 14 zł! Sprawdź, które podkłady polecamy.

Możesz zaoszczędzić na pudrze czy balsamie do ciała, ale podkład to podstawa makijażu. Dlatego ten kosmetyk powinnaś wybrać mądrze, kierując się przede wszystkim jego jakością, a nie ceną. Na szczęście dobry podkład można znaleźć już od 14 zł! Specjalnie dla czytelniczek Polki.pl, redakcja przetestowała produkty dostępne na rynku i wybrała kosmetyki, które charakteryzuje dobra jakość i niezbyt wysoka cena.

Pamiętaj, że przy wybieraniu podkładu, najważniejsze jest dobranie odpowiedniego odcienia, a także wybranie produktu dostosowanego do twojego rodzaju cery.

Wybierając kolor podkładu, nanieś odrobinę kosmetyku na okolice żuchwy - skóra w tym miejscu ma najbardziej jednolity odcień w porównaniu do reszty twarzy. Sprawdź, czy produkt pasuje do odcienia skóry. Najlepiej będzie, jeśli zrobisz to w świetle dziennym.

Zastanów się też, jaki efekt pragniesz uzyskać za pomocą podkładu. Jeśli ma on dodać cerze blasku, wybierz podkład rozświetlający. A gdy masz skłonność do niedoskonałości i błyszczenia, postaw na kosmetyk kryjąco-matujący.

Zobacz podkłady za mniej niż 60 zł!

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)