Makijaż w stylu kabaretowym

Cabaret Collection - najmodniejszy makijaż nadchodzącego sezonu?

W tym roku na światowych wybiegach dominuje tajemniczość, dekadencja z elementami teatru, owiane aurą tajemniczej kobiecości. Nowa kolekcja kosmetyków do makijażu Cabaret by Jonas Wramell odpowiada jest idealnym odzwierciedleniem tych trendów.
/ 03.10.2016 20:06
Makijaż w stylu kabaretowym

Inspiracja

Najmodniejszy trend w nadchodzącym sezonie został zainspirowany stylistyką najsłynniejszych kabaretów XX wieku. „Jest to bardzo intrygujący trend – mówi Jonas Wramell – Globalny Dyrektor Artystyczny Oriflame Beauty – był on wielokrotnie przywoływany na wybiegach i pokazach całego świata. Kobieta jest w nim tajemnicza, seksowna i lekko figlarna. Jest odrobinę frywolna i spontaniczna.” – dodaje.

Sekret wizerunku

Kluczem do perfekcyjnego, kabaretowego wizerunku jest znalezienie równowagi pomiędzy makijażem ust i oczu. Intensywny kolor ust, czyli dekadencyjne czerwienie i fiolety, najlepiej podkreślają teatralny wygląd.

Nic tak nie zdobi kobiety, jak zmysłowe, lśniące usta w połączeniu z eleganckimi podkreślonymi przez długie rzęsy oczami.

„Równowaga jest niezwykle istotna, oczy powinny być uzupełnieniem ust, a nie konkurować z nimi” – dodaje Jonas Wramell.

Zobacz także: Makijaż w stylu Edyty Górniak - krok po kroku

Jak wykonać makijaż Cabaret krok po kroku?

Krok 1: Promienna cera jest zawsze najlepszą bazą do rozpoczęcia jakiekolwiek makijażu – mówi Jonas Wramell. Najlepiej jest zacząć uwydatnienia naturalnego koloru skóry twarzy, co można zrobić przy pomocy wybranego podkładu Oriflame.

Krok 2: Następnie należy nadać ustom spektakularny połysk. Mocne i wyraziste kolory najlepiej się tu sprawdzą, kreując tajemniczy i pełen kobiecości makijaż – mówi Jonas. Dwa kolory Oriflame Beauty Cabaret Lip Gloss nadadzą ustom idealny połysk i kolor. Trendy przychodzą i odchodzą, ale klasyczne usta nigdy nie wyjdą z mody! - dodaje.

Błyszczyk do ust Oriflame Beauty Cabaret – Kryjący błyszczyk o spektakularnym połysku w 2 niezwykle kobiecych kolorach – 6.5 ml – 27,90 zł. Eyeliner Oriflame Beauty Cabaret – Głęboki, czarny kolor i doskonale wyprofilowany pędzelek, ułatwiający aplikację – 4.5 ml – 29,90 zł.

Krok 3: Teraz czas, aby skupić się na oczach, a w tym sezonie sztuczne rzęsy są najbardziej na topie - mówi Jonas Wramell. Oriflame Beauty Eyelashes są dostępne w dwóch wersjach: Natural i Dramatic – w zależności od okazji. Należy precyzyjnie nałożyć je na rzęsy, używając do celu tego specjalnego kleju – dodaje.

Sztuczne rzęsy Oriflame Beauty – Imponujące, czarne rzęsy do wyboru – w naturalnej lub teatralnej wersji. Klej mocujący (1 ml) jest dołączony do produktu. 1 para – 39,90 zł.

Krok 4: Makijaż należy wykończyć eleganckim eyelinerem Oriflame Beauty Cabaret Eyeliner w czarnym kolorze.

Zobacz także: Makijaż w stylu Moulin Rouge - krok po kroku

źródło: Oriflame

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)