POLECAMY

Beata Sadowska - pytanie o ubranie...

Beata Sadowska - prezenterka telewizyjnej Dwójki w porannym programie "Pytanie na śniadanie". Zabawę z mediami zaczęła już w wieku 19 lat, trafiając wtedy do Radia KOLOR, a potem do Zetki. W TVN Style prowadziła "Miasto kobiet", współpracowała z "Vivą!", teraz jest prezenterką telewizyjnej Dwójki. Zdobywczyni tytułu najlepiej ubranej kobiety show-biznesu 2007 przyznawany przez tygodnik "Newsweek" - jak widać, nie bez przyczyny.
Beata Sadowska - prezenterka telewizyjnej Dwójki w porannym programie "Pytanie na śniadanie". Zabawę z mediami zaczęła już w wieku 19 lat, trafiając wtedy do Radia KOLOR, a potem do Zetki. W TVN Style prowadziła "Miasto kobiet", współpracowała z "Vivą!", teraz jest prezenterką telewizyjnej Dwójki. Zdobywczyni tytułu najlepiej ubranej kobiety show-biznesu 2007 przyznawany przez tygodnik "Newsweek" - jak widać, nie bez przyczyny. MWmedia 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/9 lat temu
Ma niezwykłą urodę, szczególnie ladny usmiech. niekorzystnie wyglada w letniej sukience na plaży.
/9 lat temu
Tyle jadu w wypowiedziach, a Beata to bardzo sympatyczna i ladna kobieta.Czuję, że pisały to maloletnie kobitki.
/9 lat temu
ta prymitywna baba o rysach kozackich moze reklamowac ubrania robocze tylko, co za nogi, co za rece, Nogi mozna schowac w kozakach a rece moze w rekawiczkach bedzie wystepowac, tylko wtedy kartki trudno bedzie przewracac.
POKAŻ KOMENTARZE (2)