ABC makijażu ust

Po pierwsze eksperymentuj z wyrazistymi kolorami szminek i różnymi konsystencjami. Inaczej nie dowiesz się, czy są dla ciebie odpowiednie. Zanim się jednak do tego zabierzesz, przeczytaj nasze wskazówki.

/ 28.01.2010 18:18 POWRÓT DO ARTYKUŁU


Baw się konsystencjami
Szminka szmince nierówna. Nawet jeśli wydaje ci się, że mają taki sam kolor, efekt zobaczysz dopiero po umalowaniu ust. Jeśli masz ochotę na wyrazisty kolor, ale brakuje ci odwagi, sięgnij po transparentną szminkę, która zostawi na ustach półprzezroczystą powłokę. Mocno błyszczące szminki sprawdzą się na imprezie (zabłyśniesz jak gwiazda!). Te matowe, które mają duże natężenie pigmentu, pomogą ci stworzyć bardzo elegancki, ponadczasowy look! Jeśli decydujesz się na błyszczyk, pamiętaj, żeby zachować umiar (tak by makijaż wyglądał naturalnie). Fankom nowości polecamy róże do ust, np. z palety marki Fred Farrugia, który daje naturalny efekt. – Jeśli ktoś mówi, że masz wspaniały makijaż, natychmiast go zmyj. Prawdziwy komplement powinien brzmieć: „Co zrobiłaś, że tak świetnie wyglądasz?” – mówi Fred Farrugia.

Satynowa szminka o nasyconym kolorze Rouge Interdit (Givenchy, 114 zł)

Ultrapołyskująca szminka Phyto-Lip Shine (Sisley, 130 zł)

Koralowy błyszczyk z lśniącymi drobinkami  Lustreglass (MAC, 70 zł)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/31.01.2010 19:31
a jaki makijaż i malowanie u s t jest dla 50+kobiet?, bo nie tylko same młode żyja na tym świecie zresztą ich zdobi młodość
/29.01.2010 11:15
Wspaniałe są te konturówki, używam i zachęcam do kupna.