8 marca - zachwyć faceta makijażem!

Niestety, niektórym mężczyznom trzeba przypominać o naszej kobiecości… i jej potrzebach. Dlatego dziś podpowiadamy jak się umalować, żeby on na pewno nie zapomniał!

Niestety, niektórym mężczyznom trzeba przypominać o naszej kobiecości… i jej potrzebach. Dlatego dziś podpowiadamy jak się umalować, żeby on na pewno nie zapomniał!

8 marca - zachwyć faceta makijażem!8 marca - zachwyć faceta makijażem!

Fot. fashionsing.com

Dzień Kobiet ma świętować kobiecość, więc zostawmy szalone fluorescencyjne makijaże, od których panom często włos cierpnie na głowie i skupmy się na podkreśleniu urody w sposób wdzięczny i pociągający. Tak, aby on z zaskoczeniem odkrył przy śniadaniu jaką piękną ma w domu kobietę.

Proponujemy Wam więc dwa makijaże – delikatny, perłowy dla kobiet tchnących słodyczą i ciemny, tajemniczy dla niegrzecznych dziewczynek. Decyzja należy do Was – z konsekwencjami będzie radzić sobie facet…

 

Perła i koral

Zaczynamy od nałożenia bazy na twarz – następnie korygujemy cienie pod oczami oraz nakładamy bazę pod cień na całą powiekę. Lekko aplikujemy podkład. Białą kredką do oczu podkreślamy górną i dolną linię rzęs. W zagłębienie powieki nakładamy brązowy cień konturujący, zaś jasnym perłowym podkreślamy łuk brwiowy zaraz pod linią brwi. Aplikujemy dwie warstwy tuszu do rzęs. Brwi układamy używając odżywki do rzęs.
Brzoskwiniowym różem delikatnie podkreślamy kości policzkowe a na wierzch nakładamy odrobinę cienia, który aplikowałyśmy pod brwią. Pędzelkiem nakładamy na usta perłową koralową pomadkę i wykańczamy całość konturówką w tym samym kolorze.

8 marca - zachwyć faceta makijażem!

Fot.  fashionsing.com

 

Granat i czerń

Nałóż na twarz podkład. Za pomocą korektora zamaskuj przebarwienia i wykończ całość delikatną warstwą pudru. Pędzelkiem do cieni nałóż czarny eyeliner pod dolną linią rzęs, po czym nałóż na kreskę granatowy cień. Tym samym cieniem wypełnij górną ruchomą część powieki. Na ruchomą część dolnej powieki nałóż granatowy eyeliner w kredce i rozetrzyj go razem z cieniem poniżej. Czarnym cieniem podkreśl zewnętrzny kącik oka, zaś wewnętrzny rozjaśnij perłowym niebieskim.
Na górną powiekę nałóż czarny eyeliner pogrubiając kreskę w kierunku skroni. W kąciku dodaj jeszcze czarnego cienia do powiek. Rzęsy podkreśl dwoma warstwami czarnego tuszu pogrubiającego. Kości policzkowe uwydatnij za pomocą bronzera, zaś na usta nałóż matową pomadkę w kolorze skóry.

8 marca - zachwyć faceta makijażem!

Fot. fashionsing.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
Prawda jest taka, ze facetow makijaz wcale nie interesuje. Wszystkie te artykuly maja ca celu prawie wylacznie zwiekszenie zyskow firmy kosmetycznej. Dziewczyny, obudzcie sie. Gdzie sie czlowiek nie spojrzy to widzi same pudernice. Tak tak, pudernice. Juz i dziewczynki szpeca twarze kolorowym makijazem (az dziw, ze rodzice pozwalaja).
/7 lat temu
Z pewnością będzie zachwycony i to bardzo ;))