POLECAMY

Zimowy snow show z Cropp - zima 09/10

Nawet na stoku możesz kreować i wyrażać swój styl. Cropp w swojej zimowej kolekcji zadbał o to, aby ciuchy na deskę były nietuzinkowe.
Nawet na stoku możesz kreować i wyrażać swój styl. Cropp w swojej zimowej kolekcji zadbał o to, aby ciuchy na deskę były nietuzinkowe. W tym roku kolekcja Technical Outwear dla chłopaków to połączenie optymalnych parametrów materiałów z trendowymi all-overami. Jest to świetna propozycja dla wszystkich amatorów zimowych szaleństw.
 
Kolekcja Technical Outwear została stworzona z myślą o pasjonatach zimowych sportów. W tym sezonie marka Cropp postanowiła na kolorystyczne szaleństwo. W modelach pojawia się zieleń, żółty oraz klasyczne brąz i czerń. Elementem przewodnim tegorocznej kolekcji snowboardowej stał się mechaniczny print all-over i ponadczasowa angielska kratka.

Zimowy snow show z Cropp - zima 09/10
 
Poszczególne elementy kolekcji pozwalają łączyć się w sety i tworzyć wraz z dodatkami tj. czapkami, rękawiczkami czy bluzami oryginalne zestawienia, które na pewno nie pozostaną niezauważone na stoku.
 
Kolekcję wyposażono w wiele praktycznych kieszeni i schowków, niezbędnych podczas zimowych szaleństw. Znajdzie się tu miejsce na gogle, komórkę czy inne akcesoria. Nie zabraknie też charakterystycznych dla Cropp przywieszek.

Zimowy snow show z Cropp - zima 09/10
 
Kolekcję, podobnie jak w ubiegłym roku, wyposażono w system Recco. Jest to system przeciwlawinowy, działający na zasadzie technologii radarowej. Wszyte w modelach reflektory Recco pomagają w zlokalizowaniu snowboardzisty w przypadku zasypania lawiną.
 
Projektanci marki postarali się również o najwyższą jakość w doborze tkanin dzięki czemu stroje na stok spełniają odpowiednie parametry wodoodporności i przepuszczalności powietrza.

Zimowy snow show z Cropp - zima 09/10
 
Zimowa kolekcja Technical Outwear to idealne rozwiązanie dla wszystkich chłopaków, którzy kochają śnieżne szaleństwa na desce, cenią komfort, funkcjonalność i styl Croppa.
 

Źródło: Materiały prasowe Cropp
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)