Zakupy: kolor szary modny zwłaszcza jesienią

Szary kolor jest uniwersalny, elegancki i ponadczasowy. Szarości możesz zestawiać z supermodnymi kolorami sezonu, takimi jak pomarańcz, a nawet jaskrawożółty. Szary świetnie będzie komponował się z czernią, a także z kolorem indygo. Wszystko zależy od odcienia szarości, który wybierzesz i twojej fantazji.
/ 08.10.2012 16:43

Na modowe wybiegi w wielkim stylu powracają wszelkie odcienie szarości. Tej jesieni będziemy bawić się szarością, zestawiając ją z najróżniejszymi kolorami i dodatkami. Szary niby nijaki, a jednak podbija serca coraz większej ilości osób. Dlaczego?  

Spódnica z Maximus Fashion Ceneter, 110 zł

Spódnica z Maximus Fashion center, 110 zł

Po pierwsze – uniwersalny

Szary pasuje do każdego typu urody - do blondynek, brunetek czy rudych. Wszelkie odcienie szarości to wręcz zaproszenie do wariacji modowych. Kolor ten można zestawiać niemalże z każdym innym, czarnym, żółtym, różowym czy zielonym. W tym sezonie każdy pomysł na stylizację, w przypadku szarych ubrań i dodatków, będzie strzałem w dziesiątkę. Ten sam szary sweterek nabierze innego wyrazu, w zależności od bluzki bądź koszuli, z którą danego dnia go zestawisz. Możesz więc popuści wodze fantazji.

Modne szarości

Po drugie – elegancja

Kolor szary dobrze sprawdza się w biznesie czy na oficjalnych spotkaniach. Szara marynarka czy spódnica to klasyka, stonowana, ale zarazem pełna wdzięku i czaru. Zestawiając je z czarnymi lub białymi elementami stworzysz elegancki look, który idealnie uzupełni srebrna biżuteria. Dodatkowo zdaniem psychologów kolor szary, ze względu na swój neutralny przekaz, sprawdzą się w prowadzeniu negocjacji bądź rozwiązywaniu sporów. Warto to sprawdzić przy najbliższej okazji.

Buty z Maximus Fashion Center, 120 zł

Buty z Maximus Fashion Center, 120 zł

Po trzecie - ponadczasowość

Jedną z największych zalet szarej garderoby jest fakt, że nigdy nie wychodzi z mody. Szarą klasykę można zestawić z praktycznie każdym fasonem, wzorem i kolorem. Jeśli kupisz szarą spódnicę czy marynarkę, możesz być pewna, że w następnym sezonie będzie nadal trendy!

Modne szarości

Wszystkie ubrania i dodatki zaprezentowane na zdjęciach, pochodzą z kolekcji jesień-zima 2012 i pochodzą z Maximus Fashion Center/ fot. Materiały prasowe Maximus Fashion Center