POLECAMY

„You Can Dance 6”: Paulina i Dominik w finale

Paulina Przestrzelska i Dominik Olechowski będą walczyli w finale „You Can Dance 6”! Co Wy na to?
„You Can Dance 6”: Paulina i Dominik w finale

W 13. odcinku „You Can Dance” na żywo wiem już kto będzie tańczył w finałowym pojedynku – urocza Paulina i nieśmiały Dominik!

Zobacz także: "You Can Dance 6" - foty!

W pierwszej części programu Dominik zatańczył z Ania Tarnowska taniec współczesny do utworu „Babe, I’m Gonna Leave You” kultowego zespołu Led Zeppelin. Wystąpili jako... Czerwony Kapturek i wilk. Zdania jurorów, jak zwykle, były podzielone.

Zobacz także: Kinga Rusin niczym wino

Paulina zatańczyła z Sebastianem Piotrowiczem w choreografii Pawła Michno do piosenki „You Lost Me” Christiny Aguilery. I tu jurorzy w swoich opiniach nie byli zgodni.

W kolejnej rundzie tańczył męski duet – Dominik i Seba. Zaprezentowali futurystyczny taniec w strojach przypominających Lady Gage do kawałka „Sen” zespołu My Riot. Jurorom się podobało, no może poza Michalem, który jak zwykle miał swoje „ale”.

Dominik Olechowski /fot. TVN

Później na scenę wkroczyły dziewczyny – Ania i Paulina, które zatańczyły w rytm hip-hopu do wielkiego przeboju Katy Perry “ET”. I ten występ podobał się najbardziej wszystkim jurorom.

Paulina Przestrzelska /fot. TVN

Potem uczestnicy musieli wykazach się w ta lubianych przez publiczność solówkach. Dominik zatańczył świetnie w półbaletowej choreografii.  Paulina zaś postawiła na zabawę i zaprezentowała lekki układ taneczny. Decyzja telewidzów Sebastian i Ania musieli pożegnać się z programem.  Czy słusznie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)