Wiosna 2010: Czarno na białym

Dwa najszlachetniejsze kolory stoczą tej wiosny walkę na ubraniu. To będzie sezon mocnego, klasycznego kontrastu.
/ 14.01.2010 12:13
"Nie ważne czy jesteś biały czy czarny" śpiewał w swoim słynnym przeboju "Black or White" Michael Jackson. Wybierz kolor który lepiej oddaje twoja osobowość: czarny jeśli jesteś odważna, ale tajemnicza, lub biały jeśli jesteś delikatna i pewna siebie, a następnie koniecznie przełam go tym drugim! Mieszaj ubrania w przeciwstawnych kolorach, np. tradycyjnie: biała koszula do czarnego kostiumu. Bardziej szałowo: czyli np. czarna bluza do białych szortów, lub sięgaj po stroje na których już zmiksowano te kolory za pomocą motywów i wykończeń! Biel i czerń to propozycja dla dziewczyn, które lubią egzaminacyjny glamour. Tym razem klasyka nie tylko na sesję, maturę czy zakończenie roku. Wiosna ma być kontrastowa!
Tagi: trendy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/25.04.2010 21:29
Kupuję przeważnie ubrania czarne i białe bo tego wymaga moja praca.Najczęściej po porządne ciuchy idę do Zary albo s.Oliver bo tam kupione czarne rzeczy nawet po latach nie bledną.
/18.01.2010 22:14
Ubrania są bardzo ładne, jednak obrzydzają mnie modelki, które je pokazują?!!! Rzeczy zmieniają się z szykownych w obwisłe na patykach, zamiast kobiecych ciałach! Minus dla osoby, która wybierała zdjęcie główne.
/16.01.2010 14:45
To świetnie,kocham te dwa kolory i miksowanie tych barw ze sobą :)Mam wiele ubrać czarno-białych,ta klasyka pasuje na każdą okazję i do każdego!