POLECAMY

Warsaw Fashion Weekend 2012

Jedno z najważniejszych modowych wydarzeń w Polsce Warsaw Fashion Weekend odbędzie się w Soho Factory już 13-14 kwietnia! W tym roku impreza odbywa się z jeszcze większym rozmachem. Zaprezentują się polscy i zagraniczni projektanci - goście specjalni z Hiszpanii rekomendowani, których talent docenił m.in Vogue España. Wiosenną edycję Warsaw Fashion Weekend uatrakcyjni koncert gwiazd polskiej sceny muzycznej pod hasłem Fashion Rock.

Warsaw Fashion Weekend to wyjątkowe wydarzenie, które w jednym, niecodziennym miejscu gromadzi najlepszych polskich projektantów i domy mody o światowej renomie. Za każdym razem ponad 100 wystawców ma szansę zaprezentować swoje najnowsze i najmodniejsze kolekcje. Specjalnie na Opening Night projektanci zapowiadają kilka wyjątkowych niespodzianek.

Zobacz też: Pluszowe mopsy od Valentino?

Warsaw Fashion Weekend - to również jedyna możliwość upolowania kolekcji najlepszych marek, po wyjątkowo atrakcyjnych cenach – aż do 70% niższych, niż w regularnej sprzedaży.

GODZINY OTWARCIA:

  • PIĄTEK, 13 KWIETNIA – OPENING NIGHT – POKAZY PROJEKTANTÓW  Z HISZPANII i DZIEŃ ZAKUPÓW -  17.00 - 23.00 Wstęp tylko dla posiadaczy specjalnych zaproszeń lub karty VIP, którą można nabyć na stronie internetowej oraz na facebooku.

  • SOBOTA, 14 KWIETNIA – POKAZY NAJLEPSZYCH PROJEKTANTÓW Z POLSKI, FASHION ROCK i DZIEŃ ZAKUPÓW - 11.00 - 23.00

Warsaw Fashion Weekend 2012

Gwiazdami Warsaw Fashion Weekend będą znani i cenieni hiszpańscy projektanci:

Alexis Reyna - Określa się go mianem artysty wizjonera, gdyż w niesamowity i oryginalny sposób potrafi połączyć ze sobą projektowanie ubioru ze sztukami wizualnymi. Jego strojami zachwyca się Nicola Formichetti (stylista Lady Gagi, dyrektor mody Vogue Japan, dyrektor kreatywny Thierry Mugler), a jego kreacje zdobią okładki magazynów i ciała gwiazd. Jego styl jest ekscentryczny, przez co zdobywa rzesze fanów. Jego kolekcja zostanie pokazana podczas Fashion Rock - muzycznego występu na żywo dodającego emocji prezentacji kolekcji.

Alexis Reyna

Alexis Reyna

Zobacz też: Fashion Week Poland 2012 już niedługo!

Innymi znakomitymi postaciami, które wystąpią na pokazach, jest duet projektantów Daniel Lierah i Arturo Martínez, którzy wspólnie tworzy markę Martinez Lierah.

Daniel i Arturo

Daniel Lierah i Arturo Martinez

Byli studentami prestiżowej paryskiej szkoły Institut Francais de la Mode i również w Paryżu współpracowali z Louis Vuitton i Sergio Rossi, projektując dla nich buty. Ich kolekcje gościły już na takich okładkach jak: Vogue, Xoxo Mag czy Neo2. Obecnie pracują nad swoją trzecią autorską kolekcją.

Kolekcja marki Martinez Lierah

Zobacz też: Pokaz dyplomowy MSKiPU - fotorelacja

Juan Pedro Lopez, projektant którego kolekcje są zasypywane nagrodami. W 1999 roku zdobył pierwszą nagrodę Smirnoff Fashion Award w Hiszpanii i był finalistą międzynarodowej edycji w Hong Kongu. Został również finalistą nagrody Mittelmoda Mody Italia w 2002 roku. Rothko, Gottlieb, Bravo, Graham i Pollock to artyści którymi się inspiruję, przez co jego kolekcje są ujmujące i wyrafinowane.

Juan Pedro Lopez

Kolekcja Juana Pedro Lopeza

Zobacz też: Przybylska i Janiak noszą buty i torby CCC

Fashion Rock to występ między innymi Ramony Rey, ROAN i Natalii Lubrano. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany na cele charytatywne. Koncerty będą odbywać się w sobotę, 14 kwietnia.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)