POLECAMY

Półfinał Fashion Designer Awards 2012

Już 14 kwietnia w Złotych Tarasach odbędzie się ogłoszenie nazwisk półfinalistów konkursu projektantów Półfinał Fashion Designer Awards 2012. W tym roku ponad 350 młodych projektantów przesłało swoje zgłoszenia do konkursu, którego motywem przewodnim jest Hollywood lat 60. i 70. Jury wybierze 10 młodych, obiecujących projektantów którzy zaprezentują swoje stroje na pokazie. Czekamy!

W sobotę 14 kwietnia 2012 poznamy nazwiska 10 finalistów 4 edycji Fashion Designer Awards. Pokaz półfinałowy startuje na placu przy fontannie w Złotych Tarasach o godzinie 17.00.

Zobacz też: Przybylska i Janiak noszą buty i torby CCC

Jury w składzie: Maciej Zień, duet BohoBoco, Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Lidia Popiel, Dorota Williams, Andrzej Foder, Marcin Świderek, Mikołaj Komar oraz Joanna Sokołowska-Pronobis, wybierze 10 finalistów, którzy będą walczyć m.in o nagrodę pieniężną 10.000 zł.

Zobacz też: Przybylska i Janiak noszą buty i torby CCC

Międzynarodowy Konkurs Fashion Designer Awards organizowany jest od grudnia 2008 roku. To inicjatywa, której celem jest wspieranie młodych, utalentowanych ludzi, pasjonatów mody, których marzeniem jest rozwój i edukacja w zakresie projektowania ubiorów. Fashion Designer Awards to konkurs, w którym uczestnicy walczą o nagrodę finansową oraz stypendia i praktyki w kraju i zagranicą. W żadnym innym konkursie młodzi projektanci nie mają takiej szansy na wzbogacenie portfolio jak w Fashion Designer Awards. Z edycji na edycję pojawiają się coraz to nowsze i wspanialsze nagrody!

Zobacz też: Fashion Week Poland 2012 już niedługo!

Fashion Designer Awards to 1-szy tego typu projekt w Polsce, który od początku do końca konsekwentnie rozwija w młodych ludziach pasję, talent i świadomą potrzebę inwestowania we własna przyszłość poprzez współpracę z Międzynarodową Szkołą Kostiumografii i Projektowania Ubioru, która jako jedyna szkoła w Polsce gwarantuje swoim studentom kontynuację nauki w prestiżowej uczelni UCA, Londyn-Rochester. Ideą Fashion Designer Awards jest zaproszenie co roku zagranicznego projektanta jako honorowego przewodniczącego jury, który oprócz zaprezentowania swojej kolekcji na uroczystej gali zaprosi laureata do swojego domu mody na staż.

Zobacz też: Styl Mel C w domu i w pracy - wywiad

Zapraszamy na pokaz i trzymamy kciuki za utalentowanych młodych projektantów, liczymy na polskich kreatorów mody!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)