Warmia - producent okryć damskich i męskich

Warmia oferuje kontrahentom szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów, zawsze projektowanych zgodnie z najnowszymi trendami mody.
/ 13.09.2007 15:40
Zakłady Przemysłu Odzieżowego "Warmia" w Kętrzynie to przedsiębiorstwo państwowe zlokalizowane w północno-wschodniej części Polski z zakładami produkcyjnymi w Kętrzynie i Mrągowie, zatrudniające ok. 1100 osób.

Warmia jest firmą, która od blisko 50 lat specjalizuje się w konfekcjonowaniu okryć damskich i męskich, pozostając wiodącym producentem odzieży w Polsce. Oferuje kontrahentom szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów, zawsze projektowanych zgodnie z najnowszymi trendami mody, wykonanych w oparciu o nowoczesne technologie oraz o oryginalne i bogate wzornictwo, przy zastosowaniu najmodniejszych tkanin i dodatków. Podstawowymi produktami firmy są damskie i męskie płaszcze oraz kurtki, a także garnitury, marynarki i spodnie męskie. Swoje wyroby "Warmia" adresuje do osób szukających w ubiorze połączenia komfortu
i funkcjonalności z indywidualnym stylem i elegancją.

Produkowane przez firmę wyroby klasyfikowane są w czterech podstawowych liniach wzorniczych:
  • Exclusive - Luksusowe płaszcze damskie i męskie, wyróżniające się wyszukaną elegancją i swobodą kroju, z ekskluzywnych tkanin wełnianych uszlachetnianych naturalnymi włóknami kaszmiru, angory, alpaki lub moheru, często zdobione naturalnymi futrami.
  • Classic Club - Klasyczne płaszcze, kurtki damskie i męskie oraz garnitury, marynarki i spodnie męskie z wysokogatunkowych tkanin wełnianych i bawełnianych.
  • City Look - Kurtki, wiatrówki damskie i męskie oraz marynarki i spodnie męskie o charakterze miejskim, z tkanin wełnianych, bawełnianych oraz nowoczesnych tkanin syntetycznych.
  • Every Day - Kurtki damskie i męskie oraz marynarki i spodnie męskie o charakterze nieformalnym, z wyraźnym wpływem stylistyki sportowej, z tkanin bawełnianych i syntetycznych.
"Warmia" jest ponadto licencjonowanym producentem odzieży z tkanin Sympatex® uznanych za materiały XXI wieku ze względu na swoje cechy: nieprzemakalność, wiatroszczelność, oddychanie oraz ochronę przed zimnem.

Kolekcje odzieży pod własną marką "Warmia" prezentuje dwa razy w roku; na sezon wiosenno-letni oraz jesienno-zimowy.

Wyroby Warmii trafiają również do odbiorców z Rosji, Litwy, Łotwy i Słowacji. Warmia eksportuje wyroby w ramach przerobu uszlachetnionego głównie do odbiorców z Europy Zachodniej tj. Hugo Boss, Brinkmann Group, Basler, Jobis.

Dużą uwagę przedsiębiorstwo przywiązuje do działalności inwestycyjnej, systematycznie odnawiając i rozbudowując park maszynowy, mając na uwadze utrzymanie wysokiej jakości produkcji oraz spełnienie wszystkich oczekiwań odbiorców Warmii w zakresie estetyki produkowanych wyrobów.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/04.03.2012 18:47
kurtki damskie wiosenne
/01.01.2010 20:03
te ceny to chyba z kosmosu,zróbcie sobie portal i od razu zaznaczcie,że to dla bogaczy,bo mnie na taką nie stać i nigdy bym nie dała takiej kasy za kawałek ortalionu.