Walentynkowa kolekcja Reserved 2012

Dzień Zakochanych to jedyne takie święto w roku. Walentynkowy wieczór powinien być wyjątkowy, magiczny i pełen romantycznych niespodzianek. Wyjątkowa kolacja, to obowiązkowy punkt wieczoru. Oprócz świec i kwiatów, w zbudowaniu niezwykłego nastroju na pewno pomoże ekskluzywna bielizna Reserved.
/ 02.02.2012 11:06

Dzień Zakochanych to jedyne takie święto w roku. Walentynkowy wieczór powinien być wyjątkowy, magiczny i pełen romantycznych niespodzianek. Wyjątkowa kolacja, to obowiązkowy punkt wieczoru. Oprócz świec i kwiatów, w zbudowaniu niezwykłego nastroju na pewno pomoże ekskluzywna bielizna Reserved. Ponieważ każda kobieta ma wiele twarzy, linia damska powstała w dwóch wariantach - zmysłowym i casualowym. Każdy z wzorów to idealny pomysł, by sprawić przyjemność ukochanej osobie. Kolor czerwony jest od lat synonimem gorących uczuć, pasji i namiętności. Dlatego właśnie czerwień jest motywem przewodnim kolekcji. Zestawiona z czernią i bielą nabiera nieco łagodności. W kolekcji dominują idealnie dopasowane uwodzicielskie bardotki dostępne w tej gamie kolorów. Delikatności dodają im kuszące falbanki, kokardki i dekoracyjne wykończenia. Sensualne koronki po raz pierwszy dyskretnie zostały przełamane kokieteryjną kratką. Wygodna wersja to przede wszystkim mniej zobowiązujące dzianinowe bluzki i spodnie w subtelne kwiatowe wzory, kratkę oraz motywy rysowanych i wyszywanych serc.

Marka nie zapomniała o linii męskiej. Walentynkowe propozycje dla niego utrzymane są w czerwono-czarnej tonacji z printami i hasłami. Kolekcja Reserved dedykowana świętu miłości gwarantuje, że pozostanie ono w pamięci zakochanych na dłużej.

Reserved

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)