Ubrania i dodatki w owoce - Moda lato 2015 - Wakacyjna moda

Zobacz ubrania i dodatki w ten zabawny motyw!
Joanna Mroczkowska / 23.06.2015 07:22

Lato i wakacje to czas kiedy możemy puścić wodzę fantazji i pozwolić sobie na więcej szaleństwa niż zazwyczaj. Tym razem proponujemy wam owocowy trend, który kolejny sezon z rzędu powraca do popularnych sklepów. Mamy przecież kwiaty, egzotyczne wzory, grochy i paski, które nam się nie nudzą od lat. Dlaczego zatem do swojej garderoby nie wprowadzić czegoś nowego?

Modne ubrania i dodatki w owocowe wzory

Nieważne czy jest to arbuz, banan, czy cytrusy - wzór owocowy jest zabawny i świetnie sprawdzi się latem 2015. Możesz go nosić jako nadruk na koszulce lub całościowy print na seksownym kombinezonie. W naszej galerii znajdziecie również mnóstwo dodatków, takich jako kolczyki, torebki czy okulary, które doskonale rozweselą tegoroczne plażowanie.

ubrania i dodatki w owoce

Motyw owoców można było oglądać m.in. na pokazie Au Jour le Jour w Paryżu a także wielu innych wybiegach. Jeśli chce się skusić na tego typu gadżety zajrzyjcie m.in. do sklepów: F&F, New Look, Topshop, River Island, Claire's a także do Calzedonii gdzie znajdziecie seksowne bikini ten jakże uroczy print. Skusicie się w tym roku na owocowe szaleństwo?

Więcej mody na lato 2015: