Trendy wiosna 2007 - kolekcja New Yorker

Kobiecość i elegancja : nieistotne, czy w wiązanej wzorzystej sukience z krótkim płaszczykiem czy też w wąskich rurkach połączonych z białą, klasyczną bluzą i szeroką chustką do włosów.
/ 06.03.2007 09:19
modaDziewczyny glamour

Są młode, atrakcyjne, opływają w miliony i bywają na wszystkich imprezach dla prominentów: dziedziczki hoteli Nicky i Paris Hilton! Któż choć troszkę nie zazdrości spowitego tajemnicą stylu życia tych dwóch dziewczyn z wyższych sfer? Każdy jednak wie, że same pieniądze szczęścia nie dają, perfekcyjny wizerunek – tak! Marka amisu pokaże Ci tej wiosny, jakim sposobem bez pomocy złotych kart kredytowych, osobistych stylistek i grzesznie drogich sukienek od znanych projektantów możesz wyglądać czarująco i szlachetnie.

Dziś Shanghai, jutro Sydney, pojutrze New York – oto ekskluzywny styl pełen emocji. Dla Ciebie jednak takie życie na walizkach jest zbyt stresujące! Zamiast cierpieć z powodu zaburzeń snu związanych ze zmianą stref czasowych, ze swoją najlepszą przyjaciółką znajdujesz schronienie w odjazdowym hotelu w pobliżu i dajesz się okiełznać czarującemu światu błyskotek. Kobiecość i elegancja to oczywiście także Wasze style: Nieistotne, czy w wiązanej wzorzystej sukience z krótkim płaszczykiem czy też w wąskich rurkach połączonych z białą, klasyczną bluzą i szeroką chustką do włosów – i tak stajecie się konkurencją „tych” dziewczyn: Lindsay Lohan i Nicole Richie. Poszukiwany miliarder! Właściwie chciałeś na jeden dzień wejść w rolę bogacza, i zanim się obejrzysz, ulegniesz czarowi młodego mężczyzny z hotelowego segmentu obok. Nic dziwnego, przy wielu komplementach, którymi obsypuje Cię z powodu Twojego stylu – białych jeansów, bluzki w kropki i dopasowanego w talii blezerka. Jak dobrze, że tej wiosny zaczerwienione policzki dają się idealnie ukryć za wielkimi okularami słonecznymi.

Model i szpicel

Miejsce zbrodni: Turcja, luksusowy hotel Hillside Su. EUROPOL, dochodzenie w tym futurystycznym otoczeniu ma na celu znokautowanie jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie: oszusta matrymonialnego Roberto K. Mittendrin’a, w tej scenerii – nowej wiosennej kolekcji marki smog!

trendy 2007Ażeby w końcu zniweczyć rzemiosło Casanovy, śledczy angażują agenta w roli modela, który podczas sesji zdjęciowej w ekskluzywnym hotelu ma za zadanie nakryć przestępcę. Tak jak purystyczne, szlachetne i ekstrawaganckie jest wnętrze hotelu, tak odjazdowe są też nowe ciuchy marki smog. Biel i czerń – zarówno styl złożony z białej bluzki, czarnych zwężanych spodni, krawatu i kapelusza, tak i kombinacja blezerka, ciemnych jeansów i czarnej koszuli stanowią świetny kontrast dla minimalistycznego stylu miejsca. Ale czyja gra jest tu nieczysta? Do ostatecznej próby sił dochodzi w domku letniskowym luksusowego schroniska, gdzie przy eklektycznym tle nowoczesności, high tech i puryzmu główną rolę odgrywają cudeńka - skórzane paski z szerokimi klamrami, srebrne kurteczki, okulary pilotki, czarne kamizelki i kaszkiety. Lecz zamiast w końcu aresztować poszukiwanego przestępcę, śledczy przeżyją gorzkie rozczarowanie: Podejrzanym okazuje się nie poszukiwany Casanova, lecz raczej przystojny model – i tak Robertowi K. udaje się zbiec.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)