trendy pre-fall 2016 fot. FREE Imax/Tree

Trendy pre-fall 2016 - Modne ubrania - Modowe hity

Możesz nosić go już teraz!
Joanna Mroczkowska / 03.02.2016 06:06
trendy pre-fall 2016 fot. FREE Imax/Tree

Chociaż przed nami jeszcze kilka miesięcy chłodów a za rogiem czai się wiosna to moda już myśli o roku 2017. My jednak tak daleko wybiegać nie będziemy i skupimy się na przyszłorocznej jesieni :) Trendy pre-fall 2016 już są i jest z czego wybierać. My skupiłyśmy się na naszym ulubiony a mianowicie na owadach. Tak, niedawno hitem były sowy, wąsy, gwiazdki, pomadki, usta a teraz na ubraniach i dodatkach hitem będą motyle, ćmy, ważki, i biedronki.

Modne owady w trendach pre-fall 2016

Jak się okazuje kilka domów mody (m.in. Gucci, Valentino), wybrało właśnie te motywy. Na swetrach, bluzkach i płaszczach znajdziecie piękne wizerunki tych uroczych owadów. Projektanci poszli o krok dalej i nie tylko haftują je na materiałach, ale wykorzystują je także przy dodatkach, np. modnych breloczkach.

Zatem jeśli chcecie wyprzedzać trendy już teraz możecie zaopatrzyć się w owadzią modę. Chociaż ciuchy i akcesoria z tym motywem trafią do popularnych sklepów pod koniec tegorocznych wakacji to jesteśmy pewne, że już teraz znajdziecie je w internecie. Podobają się wam? My jesteśmy zakochane!

 

A glimpse of men’s accessories for next fall: a Web and bee trimmed tote, laced sandals and rings. #GucciFW16

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gucci (@gucci)

 

#Spring16 minaudère takes on a mysterious midnight twist with the iconic Camubutterfly print.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Valentino (@maisonvalentino)

 

Więcej modnych ubrań i dodatków na wiosnę: