Tommy Hilfiger Denim jesień 2015 - Trendy sezonu - Modne ubrania

Zobaczcie co nowego u amerykańskiego designera
Joanna Mroczkowska / 25.08.2015 05:53

Tommy Hilfiger przedstawia kolekcję kapsułową - Denim jesień 2015 – People’s Place Originals. Wyjątkowa linia inspirowana buntowniczym stylem legend muzyki, odtwarza klasyczne rockowe ubrania w nowoczesnym, idealnym do noszenia na co dzień, wydaniu. Dla nas bomba!

Kolorystyka kolekcji oparto na firmowej czerwieni marki Tommy Hilfiger, którą połączono z graficzną czernią i bielą, z szerokimi pasami i kratą. Głównymi elementami damskiej i męskiej linii People’s Place Originals są skórzane ramoneski.

People’s Place był pierwszym sklepem, który jako nastolatek założyłem w 1969 roku – szybko stał się jednym z najciekawszych miejsc w moim małym rodzinnym miasteczku.

- mówi Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Denim - People’s Place Originals

 

It's International #RocknRoll Day, people! Turn your amps up to 11 and get ready to rock. (cc:@hudaelmufti) #TommyHilfiger

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger)


Kolekcja kapsułowa People’s Place Originals nawiązuje do People’s Place, pierwszego sklepu, który nastoletni Tommy Hilfiger założył z przyjaciółmi w rodzinnym mieście Elmira w stanie Nowy Jork. Wprowadzona po raz pierwszy wiosną 2015 roku, linia sprzedawana jest równolegle z damską i męską kolekcją Hilfiger Denim.

Więcej jesiennych inspiracji: