Szpilki wymiatają!

„Szpilki wymiatają!" to już X edycja spotkania dla kobiet z Warszawy organizowanego przez Szpilki po godzinach. Z edycji na edycję "Szpilki wymiatają!" coraz bardziej - impreza jest organizowana na coraz większą skalę, dzięki czemu wachlarz atrakcji jest szeroki i bardzo zróżnicowany. Zobaczcie, co przygotowano w tym roku!
/ 17.06.2013 09:35

29 czerwca 2013, kobiety z Warszawy, będą miały niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w spotkaniu stworzonym specjalnie dla nich. Energia, która towarzyszy kobiecym spotkaniom, miała ogromny wpływ na stworzenie projektu, który umożliwiłby paniom realizację spotkań w dużym gronie i zapewnił szereg atrakcji skierowanych tylko do nich.

Impreza kierowana jest do kobiet, które chcą spędzić interesujący dzień w gronie innych ciekawych kobiet, nawiązać nowe kontakty biznesowe, skorzystać z usług profesjonalistów i skorzystać z możliwości zakupu unikalnych usług i produktów, przewietrzyć swoje szafy na wiosnę i zrelaksować się, spędzając dzień inaczej niż zazwyczaj.

Szpilki wymiatają!

Główne atrakcje imprezy:

  • targi GIVE&TAKE WOMEN czyli promocja kobiecych biznesów. Jest to doskonała okazja do  zakupu unikalnych produktów i usług firm, których właścicielkami są kobiety;
  • warsztaty rozwojowe dla kobiet, wykłady;
  • profesjonalne sesje zdjęciowe;
  • usługi stylistów wizerunku (makijażystki, stylistki, fryzjerki, kosmetyczki, brafiterki);
  • goście specjalni, m.in. Ilona Felicjańska, Ewa Foley;
  • kącik malucha;
  • wietrzenie szaf, czyli kulturalna wymiana ubrań i dodatków (wszystkie ubrania na wieszakach, kontrola ubrań, bieżący udział organizatora);
  • inne atrakcje i konkursy, a także loteria fantowa, która odbędzie się na koniec imprezy.

Wszystkie atrakcje opisane wyżej, dostępne są dla każdej pani w cenie biletu – 20 zł.

Dzięki tej inicjatywie Szpilki po godzinach wspierają kobiece biznesy. Targi GIVE&TAKE WOMEN, to doskonała okazja do tego, żeby podczas imprezy poznać niezwykłe kobiety, które realizują własne pasje, różne, tak jak różna jest kobieca natura. Spotkamy projektantki ubioru i biżuterii, autorki zabawek dla dzieci i akcesoriów i dodatków dla pań. Pojawią się również kobiety, które wspomagają rozwój kobiecych pasji oraz wspierają w niełatwej drodze do samorealizacji tj. coucherki, autorki warsztatów rozwojowych. Targ daje kobietom które zaprezentują swoje firmy, możliwość pokazania swoich produktów, zdobycia klientów podczas bezpośredniej rozmowy i nawiązanie kontaktów biznesowych, a uczestniczkom możliwość zakupu unikalnych produktów i usług. Jest to również doskonała okazja do wzajemnego  inspirowania i wspierania tych kobiet, które są na początku swojej drogi z własną firmą.

„Szpilki wymiatają z szafy!” ed. X odbędzie się w Studiu 4Piętro, które znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Żelaznej. Studio 4Piętro to nowoczesny design, oraz mnogość unikalnych kreacji zaklęte w 400m2. Przestronne, szczegółowo zaprojektowane wnętrze w niepowtarzalny sposób tworzy nowojorski klimat w samym sercu Warszawy.

Dzięki możliwościom jakie daje ta lokalizacja, wydarzenie będzie miało niezwykły charakter! Każda uczestniczka będzie mogła wymienić, sprzedać lub kupić, ubrania i dodatki, nowe, od zdolnych projektantów lub używane w strefie „Wymiatania z szaf”. Można będzie zakupić wyjątkową biżuterię, skorzystać z konsultacji kosmetyczki, wykonać makijaż czy nową fryzurę oraz uwiecznić swój nowy wizerunek na sesji zdjęciowej, w profesjonalnym studiu fotograficznym. Nad wszystkim będą czuwały stylistki, które nie pozwolą na to, żeby którakolwiek z uczestniczek wyszła ze źle dobraną sukienką czy bluzką.

Na spotkaniu, będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych warsztatów rozwojowych i wykładów prowadzonych przez inspirujące kobiety – coachów, gości specjalnych w tym Ewę Foley, skierowanych do świadomych, aktywnych pań i kobiet biznesu.

Jednym z gości specjalnych wydarzenia będzie Ilona Felicjańska, autorka thillera erotycznego pt. "Wszystkie odcienie czerni" i wywiadu rzeki „Cała prawda o…” . Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek i zdobycia autografu autorki.

Gwarantujemy, że każda uczestniczka tego spotkania znajdzie dla siebie coś ciekawego i będzie się doskonale bawiła. Przede wszystkim jednak, każda z pań spędzi wspaniały dzień, korzystając z niezwykłej kobiecej energii, która zawsze panuje na Szpilkowych spotkaniach!

Źródło: Materiały prasowe Szpilki po godzinach

Redakcja poleca

REKLAMA