styl pierwszych dam fot. ONS.pl

Wielki pojedynek Pierwszych Dam. Która jest waszą faworytką? [sonda]

Czy wasz wybór będzie oczywisty?
Joanna Mroczkowska / 14.04.2016 06:26
styl pierwszych dam fot. ONS.pl

W związku z tym, że stęskniłyśmy się za naszą Pierwszą Damą (bo dawno jej nie widziałyśmy), postanowiłyśmy przypomnieć jej styl, ale w porównaniu z jej poprzedniczkami. W końcu żona prezydenta każdego kraju jest naszą wizytówką. I powinna reprezentować się (nas), jak najlepiej - pod każdym względem - również wyglądu zewnętrznego. W końcu pierwsze wrażenie niekiedy jest decydujące.

Oczywiście wszystkie wiemy jak wygląda - teraz - Jolanta Kwaśniewska jednak w czasie gdy jej mąż był prezydentem moda wygląda trochę inaczej. Dzisiaj na jej looki z tamtych lat możemy patrzyć z nostalgią a czasem z przymrużeniem oka. Jednak trzeba przyznać, że w swoim czasie wyglądała świetnie a wizerunkiem nie ustępowała innym a nawet wyglądała lepiej.

Styl naszych Pierwszych Dam

Maria Kaczyńska również miała nienaganny styl, jednak z szacunku oraz nie chcąc trywializować jej tragedii przechodzimy bezpośrednio do Anny Komorowskiej. O jej wizerunku też można powiedzieć wiele jednak biorąc pod uwagę jej figurę, stroje które wybierała świetnie na niej leżały. Były odpowiednio dobrane do sylwetki. Nigdy też nie zaliczyła jakiejś znaczącej wpadki.

Agata Kornhauser Duda
fot. ONS.pl

A na koniec Agata Kornhauser - Duda. Nasza aktualna Pierwsza Dama zrobiła dobre wrażenie na początku swojej "kariery". Jednak biorąc pod uwagę jej bardzo szczupłą sylwetkę wszystko na niej będzie wyglądać dobrze. Odpowiednio skrojone komplety, garsonki prezentują się ładnie chociaż miała kilka wpadek, np. z toczkami, które kompletnie do niej nie pasowały.

A jakie jest wasze zdanie na temat stylu naszych Pierwszych Dam? Głosujcie w naszej sondzie! :)

 

Więcej modnych hitów na wiosnę 2016:

12 rzeczy, które stylowe kobiety robią każdego dnia 8 sukienek, które każda kobieta powinna mieć w szafie #ListaZakupów: modna ramoneska na początek wiosny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/15.04.2016 09:19
Komorowska w tym zestawieniu to chyba żart.
/14.04.2016 12:08
Nie wiem czy to zbieżność imion, ale wygląd niemalże ten sam!!! Postawa pani prezydentowej to wypisz wymaluj - Jacek i Agatka. Ta sama sztywność karku , hi hi