POLECAMY

Ten trend na pewno nie przyjmie się na polskich ulicach

Te spodnie na pewno się nie przyjmą
Ten trend na pewno nie przyjmie się na polskich ulicach fot. FREE Imax/Tree

Każdy sezon szykuje nam przegląd trendów - jedne są już nam znane z poprzednich miesięcy - lat, inne całkiem nowe. Jednak za każdym razem można przewidzieć, które wejdą do miejskich kanonów. A które zarezerwowane będą dla tych, które podążają za modą - czasem ślepo.

Przykrótkie dzwony - moda jesień 2016

Jednym z takich tendencji, które są hitem jesieni 2016 są spodnie dzwony. Ale to nie wszystko. Dzwony, ale w wersji 7/8. Trend, który w odpowiedniej stylizacji wygląda fantastycznie, ale nie jest zbyt zjadliwy. Dlatego od razu mogę powiedzieć, że nie będzie zbyt popularny na polskich ulicach. Po prostu tak czasem jest.

spodnie dzwony
Od lewej: Henriette Tilanus, Victor & Rolf, Eudon Choi - fot. FREE

Model spodni w tym stylu jest fajny, ale nie każda figura obroni ten krój. Przykrótkie spodnie skracają optycznie nogi. A do tego biorąc pod uwagę nasz klimat (który każda z nas zna doskonale), nie będą one zbyt praktycznie. A może się mylę? W końcu spodnie culottes też były z początku krytykowane, a często pojawiają się na miejskich wybiegach mody. Niezależnie od figury i stylizacji prezentują się fantastycznie. Zatem, jakie jest wasze zdanie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)