POLECAMY

Sofia i Francis Ford Coppola w reklamie Louisa Vuittona

To kolejne gwiazdy, które stanęły przed obiektywem Annie Leibovitz w kampanii reklamowej słynnego domu mody.
Sofia i Francis Ford Coppola w reklamie Louisa Vuittona fot. ONS
Sesja zdjęciowa do najnowszej kampanii powstała w Argentynie. Francis Ford z córką Sofią pozowali na łonie natury, leżąc na trawie z torbami Vuittona u boku. Tuż po sesji zgodnie stwierdzili, że udział w reklamie to była sama przyjemność. Nic dziwnego, w końcu pracowali z profesjonalistami, w swoim fachu najlepszymi na świecie. Zdjęcia wykonała najsłynniejsza fotograf gwiazd Annie Leibovitz, a pracę koordynował Marc Jacobs, dyrektor kreatywny domu mody.

Udział Coppolich w reklamie nie jest przypadkowy, Sofia od lat przyjaźni się z Jacobsem, a niegdyś była muzą projektanta. W wywiadzie dla The Times powiedziała: "Byliśmy zaszczyceni, gdy nam to zaproponowano. Marca Jacobsa znam od 18 roku życia. Już wtedy mieliśmy wspólnych znajomych, razem chodziliśmy na imprezy. Pamiętam, jak mama zabrała mnie na pierwszy pokaz projektanta, do tej pory mam ciuchy z tamtej kolekcji". O Leibovitz reżyserka także wypowiadała się w samych superlatywach: "Z Annie pracowałyśmy razem gdy robiła zdjęci na planie 'Marii Antoniny'. Jest profesjonalistką, wybrała tylko jedno zdjęcie, które jej zdaniem było najlepsze i pokazała nam do akceptacji. Ale my i tak nie mieliśmy zamiaru oponować, ufamy Annie, to był jej plan zdjęciowy i jej wizja".

Udział w kampaniach Vuittona promujących torby podróżne marki to wielki prestiż. We wcześniejszych odsłonach wystąpiły legendarne postaci filmu, muzyki, polityki i sportu: Michaił Gorbaczow, Keith Richards, Catherine Deneuve oraz Andre Agassi i Steffi Graf.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)