Skunkfunk - karnawałowy romans z kolorem

Karnawałowy romans z kolorem i designem Kraju Basków Zbliża się Sylwester, a wraz z nim karnawał, studniówki i mnóstwo innych okazji. Za oknem panuje szarość, zaś na wybiegi projektanci wprowadzili cytrusowe jaskrawe barwy. A jak jest w twojej szafie?
/ 27.12.2011 11:16

Zbliża się Sylwester, a wraz z nim karnawał, studniówki i mnóstwo innych okazji. Za oknem panuje szarość, zaś na wybiegi projektanci wprowadzili cytrusowe jaskrawe barwy. A jak jest w twojej szafie?

Tegoroczne trendy karnawałowe oznaczają błyskotki. Cekiny, koronki i gwiazdki, to nieunikniony element wieczorowej kreacji. Jeśli jednak nie wybierasz się na oficjalny bal, nie jesteś skazana na świecidełka. Niezależnie od stylu imprezy możesz bez nich wyglądać elegancko i zarazem intrygująco.

Po raz pierwszy kolekcje Skunkfunk zawitały nad Wisłę. To tylko kilka propozycji tej południowej marki. Więcej możecie zobaczyć na Facebooku Sanse: https://www.facebook.com/sanseonline. Unikalne wzory, piękna kolorystyka, komfortowe kroje i jakość bazująca na ekologicznych materiałach – to przyczyna sukcesu Skunkfunk w Europie. Taki sam wróżymy im w Polce.

Skunkfunk

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)